Очищення сіллю! Ти здивуєшся, коли дізнаєшся, на що вона здатна..
У багатьох народів світу сіль символізує чистоту і порядність. Не дивно, що вона фігурує і в терапії.
Сіль здавна використовують у очищувальних процедур для душі і тіла по всьому світу, а головна її перевага — сильний позитивний заряд, який вона містить. Сіль здатна притягувати і поглинати негативну енергетику за лічені хвилини, тому пропонуємо тобі не гаяти часу і приступити до релаксу!


--Очищення енергетики так необхідно всім нам, хоча б іноді.


Очищення сіллю Для очисної терапії тобі знадобиться ємність, в яку зможеш встати двома ногами і почувати себе вільно, а також пачка звичайної кам'яної солі. Йди простий інструкції, щоб досягти гармонії! Очищення енергетики і очищення дому сіллю корисно проводити всім, хто відчуває життєві труднощі і часто знаходиться в поганому настрої. Перевір, чи це працює!


-Ритуал очищення сіллю


Ізолюй себе від шуму, людей і інших відволікаючих чинників. Це можна зробити як у кімнаті, так і на свіжому повітрі. Насип сіль в ємність. Не шкодуй! Стань босими ногами на сіль і розслабся. Почни подумки відправляти всі негативні думки, враження і хвилювання собі під ноги, уявляючи, як все погане йде в сіль. Не соромся рухатися, це тільки на краще!


Чим більше енергії ти віддаси, тим краще пройде очищення. Можна топтатися, крутитися і навіть стрибати, м'яти сіль ногами, приспівуючи або примовляючи: «Я позбавляюся від поганого настрою» або «Прощайте, невдачі!». Коли відчуєш, що негатив пішов, очисти ступні і трохи почекай, щоб з новими силами приступити до останнього етапу терапії.


Залишилася сіль акуратно збери в пакетик і змий в раковину, унітаз або закопай — так сіль очиститься сама з допомогою води і землі. Не забудь сказати їй спасибі. Така процедура стає корисніше з кожним разом, особливо в якості емоційної розрядки. Тепер сіль можна додавати не тільки в блюда, але і в свій денний розклад. Поділися цією солоної статтею з друзями та заряди їх позитивом!
джерело
Очищення сіллю! Ти здивуєшся, коли дізнаєшся, на що вона здатна.. Очищення сіллю! Ти здивуєшся, коли дізнаєшся, на що вона здатна.. Reviewed by Надя Гладій on 7:53:00 Rating: 5