Що буде з організмом при відмові від паління
Якщо все ще палиш, але думки про те, що пора зав'язувати з цією шкідливою звичкою не дають спокою, тобі варто прочитати цю статтю і зробити висновки.

Ми наведемо тобі екскурсію по твоєму організму і розповімо, як відмова від нікотину поліпшить стан твого здоров'я, передає Ukr.Media.


Отже, ти кидаєш палити.Дивись, як змінюється твій організм вже за перші півгодини:


Через 20-30 хвилинпісля того, як була палити остання цигарка, артеріальний тиск знижується, а разом з ним нормалізується пульс, поліпшується кровообіг. Вже через вісім ваші легені починають прочищатися від негативних наслідків куріння. З організму виводиться вуглекислий газ, що дає легким можливість позбавлятися від слизу у міру підвищення показників кисню.


Через 48 годину колишнього курця поліпшуються почуття нюху і дотику. 72 години потому переваги для здоров'я стають ще більш очевидними, так як бронхіоли в легенях починають розслаблюватися, що полегшує дихання. Якщо ти зможеш тримати себе в руках і не палити протягом декількох місяців, це позитивно вплине на кровообіг і функції легень – вони будуть ще більш ефективно прочищатися від слизу.


Через дев'ять місяців ти відмітиш, що стала рідше хворіти інфекційними захворюваннями, а відбувається це за рахунок поліпшення роботи легенів. Ближче до року твого зречення від залежності ти відчуєш прилив енергії, плюс до цього моменту ризик хвороб серця знижується наполовину.


Через п'ять роківнебезпека виникнення інсульту у колишнього курця не буде перевищувати аналогічної небезпеки у некурящих. Наполовину знизиться ризик раку порожнини рота і стравоходу, а також пухлин шийки матки. Через 10 років після відмови від куріння ризик раку легенів у порівнянні з діючими курцями знижується наполовину.


Нарешті, через 15 років післявідмови від куріння ризик хвороб серця також відповідає аналогічному показнику у некурящих. У цей же період падає і небезпека передчасної смерті.
джерело
Що буде з організмом при відмові від паління Що буде з організмом при відмові від паління Reviewed by Надя Гладій on 9:31:00 Rating: 5