ТЕРМІНОВО!!! Попередьте УСІХ! На Україну насувається СТРАШНЕ ЛИХО! (ФОТО, ВІДЕО)

Над східною Угорщиною пронісся справжній торнадо. Грози рухаються на Закарпаття (ФОТО, ВІДЕО)


Над центральною та східною Угорщиною пронісся шквальний буревій з градом. Зокрема у області Саболч-Сатмар-Берег злива почалася зненацька і затопила чимало вулиць, – Корупція Інфо


Біля села Чарода на автомобільну дорогу впала величезна гілка дуба, що спричинило затор. Пожежники прибули з Тарпи і за допомогою бензопили очистили трасу. Через зливу у селі Калошшем'єн підтопило кілька будинків. Добровольні рятувальні дружини прибули для порятунку аж з Ніредьгази – відкачують воду за допомогою насосів. Постраждалих нема, – запевняють в управління ліквідації наслідків стихійних лих Саболч-Сатмар-Берег.


А ось справжній смерч зафіксували камери на півдні Угорщини (на фото). Через різкі перепади температур утворився величезний стовп з пилюки, який стрімко рухався.


За інформацією, що надав Закарпатський обласний центр з гідрометеорології вночі та вранці 4-го травня на більшій частині території області та по м. Ужгород також очікуються сильні дощі, місцями зливи. Подекуди грози, град.

ТЕРМІНОВО!!! Попередьте УСІХ! На Україну насувається СТРАШНЕ ЛИХО! (ФОТО, ВІДЕО) ТЕРМІНОВО!!! Попередьте УСІХ! На Україну насувається СТРАШНЕ ЛИХО! (ФОТО, ВІДЕО) Reviewed by Марія Тороус on 12:15:00 Rating: 5