Ось до чого нам насправді сняться сни про померлих людей
Містики стверджують, що світ наших сновидінь має тісний зв'язок з іншими світами, які неможливо потрапити, будучи в стані неспання.

Саме з цієї причини ще наші далекі предки вірили, що сни про померлих людях не можна ігнорувати. Пішла в інший світ людина з'являється в наших снах з повідомленням, радою або попередженням. В наших же інтересах зрозуміти, що ж нам хотіли сказати, щоб уникнути подальших помилок і проблем в житті, передає Ukr.Media.


Психологи ж вважають, що сни про родичів або друзів, що пішли в світ інший, це не що інше, як вираження наших засмучених почуттів. Саме так проявляється наше горе. Тим не менш, давайте звернемося детальніше до містичної точки зору і спробуємо зрозуміти, яке повідомлення могли передати нам люди, які живуть лише в нашій пам'яті і з ким ми можемо спілкуватися тільки за допомогою сновидінь.


В сучасних сонники не вказується безліч нюансів. Наприклад, сон не тлумачиться в залежності від того, як виглядав чоловік, — був він мертвий і лежав у могилі, або був живий і щасливий. А може, у сні ви були впевнені, що ваш близький живий?


Інтерпретація снів про померлих людей


Вважається, що якщо вам приснився сон, де ви розмовляєте або слухаєте померлої людини, це знак того, що ваш чекають несподівані новини або зміни в житті. Християни вірять, що сни про померлих говорять про те, що його душа не змогла знайти спокою на тому світі. Бажано зробити спеціальні обряди, які допоможуть близькій знайти спокій.


Язичники переконані, що померлі приходять до нас у сновидіннях, щоб порадити беззаперечно виконувати все, що вимагають небіжчики від сплячих, лише б не прогнівити богів. І хоча бачити уві сні померлого моторошно, іноді це може виявитися доброю ознакою. Наприклад, якщо у сні померлий ожив, незабаром повернеться щось втрачене або втрачене (гроші, річ або навіть положення в суспільстві).


Англійський сонник розшифровує сновидіння з померлими, як передвістя добрих подій в родині — весілля або народження дитини — неодмінно щасливих і благополучних. Інший сонник стверджує, що перед укладенням шлюбу бачити уві сні померлого — застереження проти цього союзу.


Такий сон означає, що шлюб буде нещасливим, а діти, народжені в ньому, будуть болісними і слабкими. Особливу увагу завжди приділялася снів, в яких спящему були близькі родичі.
джерело
Ось до чого нам насправді сняться сни про померлих людей Ось до чого нам насправді сняться сни про померлих людей Reviewed by Надя Гладій on 8:24:00 Rating: 5