Всю зиму він збирав пляшки і звозив на дачу... Сусіди сміялися, але навесні ділянку було не впізнати!Мало того що, повторно використовуючи пластик, ми зберігаємо навколишнє середовище, так ще й економимо власні гроші. До речі, застосовувати пластикові пляшки не за призначенням першими звикли люди не з обмеженим доходом, а саме успішні і добре заробляють, передає Ukr.Media.
Напередодні городньо-польових робіт своїми руками побудувати теплицю із звичайних пластикових пляшок.
Теплиця з пластикових пляшок
Ось, приміром, теплиця якогось шотландця, який всього за 3 місяці зумів назбирати 7000 полторашек, а потім з цього «добра» відібрав 1000 і збудував собі теплицю 2 х 2 метри і висотою 1,9 метра.
Як стверджує майстер, самим трудомістким в будівництві теплиці було очистити пляшки від етикеток. Також потрібно було знайти місце для зберігання матеріалу, поки той не буде задіяний.
Теплицю він споруджував так: спочатку зібрав дерев'яну раму, потім пляшки одягав одну на одну, вставляючи горлечком в отвір, прорізаний у денці попередньої пляшки. Закріпити конструкцію можна, вставивши дерев'яні прути і змазавши клеєм всі з'єднання.
Ось кілька прикладів теплиць з пляшок. Принадність цих конструкцій ще й у тому, що їх легко можна перенести на інше місце.
А ось як можна зробити пляшкову черепицю: спочатку зріж шийку і дно, потім розріж циліндр. Скрепи заготовки будівельним степлером.
Ось вже наша людина: дивись, яку від теплицю собі змайстрував, стоїть 2 роки, до речі!
Ось так можна побудувати корисну річ практично з нічого. Захист рослин від заморозків і сонця, економія коштів і турбота про докілля! 
Всю зиму він збирав пляшки і звозив на дачу... Сусіди сміялися, але навесні ділянку було не впізнати! Всю зиму він збирав пляшки і звозив на дачу... Сусіди сміялися, але навесні ділянку було не впізнати! Reviewed by Надя Гладій on 22:48:00 Rating: 5