ДОЛАР МОЖЕ ПОДЕШЕВШАТИ ЩЕ НА 1,5 ГРН
До кінця цього тижня долар продовжить дешевшати. Про це Gazeta.ua розповів старший аналітик “Альпарі” Вадим Іосуб.


“За минулий тиждень офіційний курс долара знизився з 26,63 грн до 26,56 грн, або на 0,3%. Середні курси купівлі/продажу долара на готівковому ринку знизилися з 26,25/26,58 до 26,15/26,51. Сприятливі для гривні зовнішньоекономічні фактори поки зберігаються. Протягом цього тижня національна валюта може продовжити своє помірне зміцнення”, – говорить аналітик.


За інформацією Нацбанку, зміцнення гривні пов’язане зі зростанням пропозиції іноземної валюти і ослабленням попиту на неї.


“Нацбанк у своєму інфляційному звіті за перший квартал звертає увагу на поліпшення цін для українських експортерів. В першу чергу, мова йде про високі ціни на сталь, залізну руду і зерно. Природно, сприятлива ситуація не триватиме вічно. Починаючи з середини другого кварталу, можна очікувати здешевлення залізної руди на тлі скорочення імпорту Китаєм. А також збільшення пропозиції з боку США, Австралії та Бразилії. Прогноз регулятора означає, що гривня буде продовжувати зміцнюватися як мінімум до середини або навіть до кінця літа. За цей час долар може впасти в ціні ще на 1-1,5 гривні”, – додав Вадим Іосуб.
джерело
ДОЛАР МОЖЕ ПОДЕШЕВШАТИ ЩЕ НА 1,5 ГРН ДОЛАР МОЖЕ ПОДЕШЕВШАТИ ЩЕ НА 1,5 ГРН Reviewed by Надя Гладій on 7:48:00 Rating: 5