Кожна сосиска, яку ви з'їдаєте, забирає у вас 15 хвилин життя


Ми так звикли до сосисок, що сприймаємо їх як саму звичайну їжу. Ми варимо їх вечорами, коли сильно втомилися, щоб готувати "нормальну" їжу. Ми купуємо їх дітям в хот-догах на вулиці. І ми поняття не маємо, наскільки це насправді може бути небезпечно.
У статті, опублікованій в журналі British Medical Journal, одному з найвпливовіших у світі видань про медицину, кажуть, що кожна сосиска, яку ви з'їдаєте, забирає у вас в середньому 15 хвилин життя.
Так, так, кожна сосиска!
Плювати, як ви її їсте: сирою, звареною або підсмаженою - результат один і той же. Оброблене з метою здешевлення м'ясо і субпродукти, з яких складаються сосиски, дуже шкідливі. Перш за все, для вашого серця!
Крім того, надмірне споживання червоного м'яса збільшує ризик розвитку раку. І це теж недавно виявлений, але 100-відсотковий медичний факт!
Пам'ятайте, колись цими "хвилинами" нас лякали, коли говорили про шкоду сигарет? Хочете порівняти? 

У тій же статті в тому ж BMJ йдеться, що одна пачка сигарет - тобто всього 20 штук - забирає у людини в середньому 4 години і 15 хвилин життя!
Люди, задумайтесь! Прийшов час відкрити очі;)

Джерело: http://lifter.com.ua/Kagdaya-sosiska-kotoruyu-vi-sedaete-zabiraet-u-vas-15-minut-gizniКожна сосиска, яку ви з'їдаєте, забирає у вас 15 хвилин життя Кожна сосиска, яку ви з'їдаєте, забирає у вас 15 хвилин життя Reviewed by Марія Тороус on 4:56:00 Rating: 5