Будь-яке бажання здійсненно! Ось що потрібно зробити..
Є прикмети, обряди і забобони, які просто працюють. Незрозуміло чому, але досвід і практика змушує вірити.

Може варто просто спробувати? Хочете, щоб ваші заповітні бажання нарешті здійснилися і життя змінилося на краще? Виявляється, це цілком можливо!


Магія, езотерика, правильний психологічний настрій... називайте як хочете, але головне, що це працює. Перевіряла на особистому досвіді. Трохи більше, ніж через місяць задумане збулося, передає Ukr.Media.


Не вірите? Спробуйте цю техніку спочатку на легкому, простому бажанні, а потім вже переходите на більш складні цілі. Ніяких магічних речей, бубнов, молитов або заклинань — тільки:

голка
довга нитка
ваша річ мрія і віра в її здійснення.

Всуньте нитку в голку, промовивши своє бажання. Чітко сформулюйте, адже як виповниться того, що ви самі не можете висловити? Нитки обов'язково повинно вистачити на сорок стібків. У разі, коли нитки не вистачає — не продовжуйте.


Вашим бажанням на даний момент часу не судилося збутися. Не загадуйте його поки що. Зробіть один стібок. Потім застроміть голку у шитті і відкладіть на день. Завтра зробіть ще один стібок. Стібки повинні накладатися один на інший.


Якщо вам зручніше зробити відступ — робіть, але пам'ятайте, що лінія повинна вийти прямою і акуратною — тоді бажання здійсниться легко і без перешкод. Повторюйте цю процедуру 40 днів. У кожного — по одному стежку.


Зробивши останній, сороковий стібок, озвучте своє бажання ще 4 рази, звертаючись при цьому на чотири сторони світу. Тільки після цього зав'яжіть нитку на вузлик. Якщо ви все зробили вірно, то через сорок днів після проведення ритуалу ваша мрія збудеться.
Источник
Будь-яке бажання здійсненно! Ось що потрібно зробити.. Будь-яке бажання здійсненно! Ось що потрібно зробити.. Reviewed by Надя Гладій on 11:21:00 Rating: 5