В це важко повірити! Синоптики зробили ШОКУЮЧИЙ прогноз погоди напередодні Великодня. Нас чекає щось страшне!
Синоптики прогнозують суттєве похолодання найближчої доби, можливі приморозки.Про це повідомляє Гідрометеоцетр, – Корупція Інфо


Вночі, 13 квітня, у Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Харківській, Донецькій та Луганській областях на поверхні ґрунту та подекуди в повітрі очікують приморозки від 0 до 5 градусів морозу. 14 квітня похолодає місцями в західній частині країни.


У названих регіонах також можливі пориви вітру.


Сьогодні, 12 квітня, на більшій території України прогнозують мінливу хмарність, без опадів. Винятком стануть Харківська, Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька і Херсонська області, де очікуються дощі.


На півдні та сході 13 квітня очікують заморозки і пориви вітру.


На заході і півночі країни температура повітря вдень коливатиметься від +10 до +14 градусів, на сході — від +11 до +14, на півдні — від +11 до +16, у центрі — від +11 до +15 градусів.
В це важко повірити! Синоптики зробили ШОКУЮЧИЙ прогноз погоди напередодні Великодня. Нас чекає щось страшне! В це важко повірити! Синоптики зробили ШОКУЮЧИЙ прогноз погоди напередодні Великодня. Нас чекає щось страшне! Reviewed by Надя Гладій on 12:54:00 Rating: 5