Чому дітям не варто їсти манну кашу?
Ця каша не така вже й корисна. Важливо знати, що в манній крупі міститься фітин, який, в свою чергу, містить фосфор. Фосфор пов`язує солі кальцію, тим самим перешкоджає їх надходженню в кров. У зв`язку з цим у дитини в організмі може значно знизитися рівень солей кальцію в крові, а це провокує витяг кальцію з кісток, щоб перенаправити в кров.
Таким чином, в кістковій системі дитини ставати мало кальцію, який так необхідний в період швидкого зростання. Як бачимо, саме манна каша провокує у дітей недолік кальцію, який просто необхідний для нормальної роботи м`язової, серцево-судинної систем, нормального згортання крові.

Крім цього, діти, які часто вживають манну кашу, нерідко хворіють на рахіт, спазмофілію, у них підвищена збудливість нервових клітин і навіть спостерігається поява судом.

Може виникнути питання, чому дорослим не шкодить манка. Перш за все тому, що в співвідношенні з вагою дорослої людини кількість манки дуже мало, але якщо є її щодня і у великих кількостях, можна спровокувати більш розвинутий остеопороз, який характеризується підвищеною крихкістю кісток

Джерелоhttp://hodynnyk.blogspot.com/2017/04/blog-post_21.html?spref=fbcenter>
Чому дітям не варто їсти манну кашу? Чому дітям не варто їсти манну кашу? Reviewed by Надя Гладій on 3:19:00 Rating: 5