Як надути бульбашку з диска

Це невеликий експеримент, який припаде до душі любителям всього незвичайного і тим, хто має зайвим часом. Із звичайного диска для комп'ютера або DVD-програвача можна надувати бульбашки: легкі, повітряні і хвилясті. Правда, для їх створення доведеться працювати з вогнем, а тому дотримуйтесь заходів обережності і не показуйте цю забаву маленьким дітям. Всі подробиці в покрокової інструкції і відео. 

Матеріали 

Перед тим, як надути бульбашку з диска, приготуйте: 


диск DVD-формату; 

гострий тонкий ніж, наприклад, канцелярський; 

запальничку. 


Зверніть увагу, що для реалізації цієї задумки в життя прості CD-диски вам не підійдуть. Носії обов'язково повинні бути формату DVD. 

Крок 1 . Візьміть диск формату DVD і акуратно гострим канцелярським ножем розберіть його на складові частини. Для повтору даного експерименту вам знадобиться тільки серединна пластикова частина. 
Крок 2 . З отриманої пластикової основи зітріть напилення. В ідеальному варіанті його взагалі не повинно залишитися. 

Крок 3 . Візьміть запальничку, запаліть її і піднесіть до прозорого пластику. Під впливом температури гарячої він почне плавитися, і по виду стане нагадувати тягучу рідину. У цей момент вам потрібно піднести диск до лиця і утримуючи його на невеликій відстані від рота, надути бульбашку. 
За зовнішнім виглядом міхур від дисків чимось нагадує мильні бульбашки, тільки подовжені. Проробляти подібну забаву ви можете, поки вся поверхня носія не буде зіпсована. 

Як надути бульбашку з диска Як надути бульбашку з диска Reviewed by Марія Тороус on 13:15:00 Rating: 5