Очищувач повітря своїми руками покрокове фотоЦей простий фільтр, фактично зібраний власноруч із підручних матеріалів, стане ефективним очисником повітря для невеликих по площі приміщень. Подробиці процесу виготовлення читайте і дивіться далі у покрокової інструкції. 

Матеріали 

Щоб зробити очищувач повітря своїми руками, приготуйте: 


вентилятор; 

активоване вугілля для фільтрів; 

картон; 

клейку стрічку; 

степлер; 

ніж або ножиці; 

сантиметрову стрічку; 

шнур. Крок 1 . Першим ділом обробіть придбану вугільну суміш. Її потрібно через тонке сито промити від дрібних часток і пилу, які утворюються під час транспортування. Після мийки, підготовлений наповнювач викладіть на плоску поверхню рівним тонким шаром і дайте йому просохнути. 

Крок 2 . Виміряйте діаметр вентилятора і додайте до нього ще 05 см. Це буде ширина прямокутника з картону. 

Крок 3 . Зніміть мірку глибини лопатей вентилятора разом із захисною сіткою. Помножте отриману цифру на три. Це довжина прямокутника. 

Крок 4 . З картону виріжте прямокутник і загорніть його у формі циліндра, згинаючи матеріал по вертикальних напрямних пакувального матеріалу. 

Крок 5 . Отриманий циліндр прикладіть до вентилятора, і зробіть розмітку паза під провід приладу. 

Крок 6 . Виріжте паз гострим ножем. Сам циліндр зафіксуйте широкою смугою скотча. Переконайтеся в міцності даного кріплення і в тому, що вентилятор тягне повітря з циліндра, а не навпаки. Це важливо. 

Крок 7 . Зніміть мірку внутрішнього діаметра отриманого циліндра. Помножте цю довжину на число пі. Так ви отримаєте довжину окружності кільця, що вам потрібно зробити з картону. Воно знадобиться для створення самого фільтра і буде вставлятися в циліндр. 

Крок 8 . Смугу картону загорніть у формі кільця і зафіксуйте всі скотчем. 

Крок 9 . З одного боку кільця прикріпіть степлером дрібну сітку фільтра. Якщо вона велика, викладіть матеріал двома – трьома шарами. 
Крок 10 . Аналогічну операцію повторіть і з зворотного боку кільця, але сітку до кінця не фіксуйте. Залиште невеликий зазор. 

Крок 11 . Поверніть аркуш паперу у формі воронки і засипте через неї активоване вугілля. Заповніть імпровізований фільтр і по закінченні закрийте скобами раніше залишений зазор. 
Крок 12 . Вставити кільце фільтра в циліндр і закріпіть його скотчем. 

Тепер вам потрібно встановити вентилятор в пластиковий футляр і вентиляційний люк. Чисте повітря з вулиці забезпечений вам протягом найближчих 6 місяців. По закінченні цього терміну, фільтр потрібно буде замінити на новий.
Очищувач повітря своїми руками покрокове фото Очищувач повітря своїми руками покрокове фото Reviewed by Марія Тороус on 1:08:00 Rating: 5