Як не потрапити на гачок афериста та не стати жертвою власного авто
Розбійні напади та пограбування можуть чекати на власників автомобілів навіть на парковках.
Про можливі провокації йдеться в сюжеті програми Ранок у великому місті.


Серед розповсюджених афер – “фальшиві” правоохоронці та охорона супермаркету, які просять перевірити ваші сумки та документи. У жодному разі нікому не віддавайте свої речі. Якщо запідозрили щось неладне, зачиніться у машині та зателефонуйте 102.


Крім того, спритники можуть працювати біля елітних готелів і ресторанів. Працівники пропонують відігнати ваше авто на паркінг, а ви, не задумуючись, віддаєте їм ключі.


Якщо ви перевозите в авто велику суму грошей, краще не зупинятися на парковці. Ледь не щодня в Україні трапляються ситуації, коли грабіжники штурмують автомобілі саме на парковці.


Крім того, на парковці нерідко трапляються еротичні афери. Приміром, паркувальники одного зі столичних торгових центрів брали гроші з пар, яким кортіло зайнятися сексом у машині. А згодом здавали коханців патрульним.


Про те, як не потрапити в пастку, дивіться в сюжеті.


Раніше ми писали про новий вид шахрайства з автомобілями, коли власникам вкрадених машин пропонують повернути транспортний засіб за гроші
джерело
Як не потрапити на гачок афериста та не стати жертвою власного авто Як не потрапити на гачок афериста та не стати жертвою власного авто Reviewed by Надя Гладій on 9:34:00 Rating: 5