Годівниця для курей своїми руками

В покрокової інструкції ми пропонуємо вам зробити годівницю для курей своїми руками. Вона зручна принципом подачі зерна. Вам не доведеться бігати і заглядати в неї протягом дня, щоб досипати птиці їжу. Корм буде сам висипатися в годівницю невеликими порціями по мірі того, як птахи будуть його з'їдати. Виготовлення годівниці зажадає від вас наявності підручних ємностей і пари інструментів. 


Матеріали 


Перед початком роботи приготуйте: 


пластикове відро з кришкою, що щільно закривається; 

три болти, гайки і шайби до них; 

металеву ємність по діаметру більше підстави відра; 

дриль; 

ключ. Крок 1 . Дрилем, відступивши приблизно 1 – 2 см від дна, просвердлите отвори в пластиковому відрі. Вони повинні розташовуватися по всій окружності на однаковій відстані один від одного. За розміром отвори повинні бути досить великими, щоб зерна могли висипатися, не застряє в них. 


Зверніть увагу кришка відра, яке ви візьмете для спорудження цієї годівниці, повинна щільно закриватися. У разі, якщо птахи перевернуть її, корм не висиплеться. 


Крок 2 . На дно тарілки і відра нанесіть розмітку під кріплення. Вони повинні відповідати один одному, розташовуватися в ряд і на рівній відстані. 


Крок 3 . Просвердлите отвори в намічених точках на дні тарілки і відра. 


Крок 4 . З допомогою болтів зберіть відро і ємність в єдину конструкцію. Затягніть всі, накинувши на болти, шайби і гайки. 


Все готово. Тепер вам треба засипати в відро корм, накрити його кришкою і поставити у двір до птаха. Досипати зерно потрібно буде, коли відро залишиться заповнено їм лише біля основи.

Годівниця для курей своїми руками Годівниця для курей своїми руками Reviewed by Марія Тороус on 13:18:00 Rating: 5