Ось чому біда увесь час до вас приходить!!! Ця страшна помилка, яку ви робите в церкві накликає нещастя
Віруючі люди приходять в церкву як у місце, де вони можуть очистити свої думки, душу, а деякі ходять лише по великих святах.

Але є категорія людей, які приходять у це світле місце, щоб скинути на інших свої нещастя чи від злоби своєї навести порчу на більш успішних. Як би це прикро не звучало, але і в церкві можна нарватися на відьму або енергетичного вампіра. Ми розповімо про важливі моменти, які потрібно враховувати, перебуваючи в храмі, щоб уберегти себе і близьких від можливих нещасть.
Перед входом у церкву можна дати милостиню жебракам, при цьому про себе потрібно говорити: «Хай не збідніє рука, що дає». На виході ж цього робити не варто, так як разом з грошима ти віддаєш те, за чим приходив, просив у Господа і святих.
Розпізнати відьом і чаклунів можливо. Перебуваючи в церкві або прилеглій до неї території, зверни увагу на людей, які стоять навколо тебе. Відьми і чаклуни намагаються схрестити пальці рук або самі руки, щоб ліва рука лежала на правій руці. У храмі вони стоять таким чином, щоб спина була завжди прикрита від вівтаря. А вийти з церкви намагаються по можливості повільно і спиною.
Джерело


Ось чому біда увесь час до вас приходить!!! Ця страшна помилка, яку ви робите в церкві накликає нещастя Ось чому біда увесь час до вас приходить!!! Ця страшна помилка, яку ви робите в церкві накликає нещастя Reviewed by Надя Гладій on 7:00:00 Rating: 5