9 КВІТНЯ – ВЕРБНА НЕДІЛЯ: ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ В СВЯТО

center>


9 квітня відзначається Вербна Неділя, Вхід Господній в Єрусалим . Наші предки шанували традиції свята.


9 квітня Вербна неділя — християнське свято, що відзначається у неділю за тиждень до Великодня. Воно присвячене спогадам входу Господнього в Єрусалим. Щоб правильно провести цей день, необхідно знати про традиції свята, що необхідно встигнути зробити у Вербну Неділю, а від чого краще утриматися.


Вербне Воскресіння у 2017 році відбудеться 9 квітня. Назва походить від того, що на це свято віруючі приходять з гілками, як правило, вербових рослин — верби чи інших дерев, які першими розпускаються навесні, в ознаменування тих гілок, які різали іудеї, що зустрічали Ісуса у Єрусалимі.


Що не можна робити в свято


Церква нагадує, що Вербна неділя — це час Великого посту, тому варто утриматися від активних розваг, зловживання алкоголем і розважальних заходів.


Під час церковного свята також не варто захоплюватися роботою, а приділити більше уваги молитві і роздумам про власне життя.


Їжа на столі повинна бути скромною, без вишукувань і заборонених під час посту продуктів. Виняток становлять риба, рослинна олія трохи червоного вина.


Не можна у Вербну неділю готувати гарячі страви, тому господині всі страви роблять заздалегідь. Напередодні свята готують каші, гречані млинці випікають пісний хліб і печиво для частування за святковим столом.


За повір’ями, в цей день не можна розчісувати волосся, щоб не зменшити здоров’я і не накликати на себе неприємності.
9 КВІТНЯ – ВЕРБНА НЕДІЛЯ: ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ В СВЯТО 9 КВІТНЯ – ВЕРБНА НЕДІЛЯ: ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ В СВЯТО Reviewed by Надя Гладій on 2:16:00 Rating: 5