Ці 10 копійчаних аптечних засобів творять чудеса в городі і квітнику
Борна кислота Дуже потрібна в дачному господарстві. Якщо загнивають плоди кабачків або цукіні, якщо томати у теплиці переживають стрес від спеки, якщо не зав'язуються плоди перцю і баклажана, якщо мало зав'язей на огірках, робіть розчин борної кислоти і обприскуйте рослини.
Рецепт такий: 2 г борної кислоти ретельно розмішати в 500 мл гарячої води і долити до 10 л прогрітій на сонці водою, передає Ukr.Media.

2. Глюкоза і вітамін В1 Додаю в удобрювальні поливи особливо цінних кімнатних і горщикових рослин. На 5 л потрібно 5 мл глюкози і 1 мл вітаміну В1. 5-6 поливів з інтервалом в 2 тижні і ваші рослини віддячать потужним зростанням і рясним цвітінням.

3. Мило господарське («радянське» 72%) Також потрібно для додавання в настої і відвари для прилипання. Розчином мила поливаю зеленні овочі і квіткову розсаду, якщо на них багато попелиці (150 г на 10 л води). А ще я його використовую для миття горщиків і всяких інструментів. Причому, таку мильну воду можна сміливо використовувати для поливу дерев і чагарників.

4. Сіль кам'яна Потрібна для удобрювальних поливів строго під корінь буряка (100 г на 10 л води) в стадії 4-5 справжніх листочків і за місяць до збирання. Вона потрібна і для поливу теж строї під корінь цибулі, якщо є загроза пошкодження цибулевою мухою (півсклянки на 10 л води). Сіллю присипаю зрізаний хрін, зростаючий в недозволеному місці. Його як не викопуй, а якийсь корінець залишається в землі, ось на нього-то і висипаю столову ложку солі.

5. Порошок гірчиці Потрібен не тільки для миття скла теплиці або скляних посудин, в яких стояли живці. Їм посипаю сухий грунт навколо хост і інших рослин, які страждають від слимаків. Проти крижовникової вогнівки і пильщика в червні обприскую ягідні кущі (100 г на 10 л води, настоювати 2 дні, процідити, розбавити навпіл водою і додати 40 г мила на кожні 10 л). Такий же настій використовую для обприскування плодових дерев через 15-20 днів після цвітіння від гусениць яблуневої плодожерки і листогризучих гусениць. Цей же настій гірчиці непогано діє на тлю, клопів і трипсів, які напали на капусту, коренеплоди і квіткові культури.

6. Сода Харчова потрібна не тільки для миття горщиків і садових інструментів, а й профілактики і боротьби з борошнистою росою на всіх рослинах, особливо в сиру погоду. Рецепт простий: 1 столову ложку харчової соди розчинити в 4 л води, додати пів чайної ложки рідкого мила і обприскувати раз в тиждень. Огірки взагалі обприскую більш міцним розчином - чайна ложка соди на 1, 3 л води. А щоб виноград був солодким сода дуже потрібна: 2 обприскування по листю з розрахунку 75 г соди на 10 л води.

7. Дегтярне і сірчане-дігтярне мило Вони гарні для додавання в відвари і настої трав проти шкідників і хвороб, тому що не просто забезпечують добре прилипання, але ще і самі мають властивості відлякувати шкідників, а сірчано-дігтярне ще й непогано діє на грушевий Галиця, звичайно, коли вона не дуже розплодилася .

8. Йод аптечний Відмінний засіб для обприскування суниці перед цвітінням. Він сприяє активному росту суниці і захищає її від хвороб. Рецепт такий: 5-10 крапель йоду на 10 л води.

9. Зеленка У мене завжди в кишеньці садового фартуха. Якщо доводиться зрізати тонку гілочку у чагарнику, то зріз простіше змастити зеленкою, ніж бігти за садовим варом. Зеленкою змащую місця зрізів і зачисток на коренях бульбах і цибулинах. І якщо поранилася шкірка гарбуза - теж потрібна зеленка, ранка швидко затягнеться і проблем зі зберіганням не буде.

10. Марганцівка Зрозуміло, що марганцівка завжди потрібна, це найбільш доступний і зручний протруйник насіння і цибулин. Розчином марганцівки (2 ч. Ложки на 10 л води) профілактично обприскують суницю після цвітіння проти сірої гнилі. У темно-рожевому розчині купаю картоплю перед посадкою, щоб відвадити дротяники, і насіннєву картоплю перед закладкою на зберігання.
джерело
Ці 10 копійчаних аптечних засобів творять чудеса в городі і квітнику Ці 10 копійчаних аптечних засобів творять чудеса в городі і квітнику Reviewed by Надя Гладій on 8:45:00 Rating: 5