Пенсію збільшать з 1 травня «аж» на 245 грам «Київського торту». Отак ми впевнено крокуємо у Європу…- Томенко
Уряд анонсував збільшення з 1 травня 2017 року розміру мінімальної пенсії до 1312 грн, тобто – на 65 грн.


Щоб зрозуміти, наскільки якісно покращиться життя 8 мільйонів українських пенсіонерів після такого «підвищення», пропоную у якості індикатора купівельної спроможності застосувати альтернативний міжнародному «індексу БігМака», але зрозумілий для українців «індекс «Київського торту».


На сьогодні, в середньому, ціна «Київського торту» така ж, як і у минулому році, — близько 225 грн. Проте, якщо у минулому році стільки коштував кілограмовий торт, то за рік стандартний «Київський торт» (як і гаманці українців) «схуд» на 150 грамів, тепер він важить 850 грамів.


Отож, за цю «індексацію» у 65 грн пенсіонер, який отримує мінімальну пенсію, зможе собі дозволити «аж» 245 г «Київського торту»!


Принагідно, для розуміння, додам, що «ціна життя» одного дня українця, що живе на мінімальну пенсію, з 1 травня 2017 року оцінена владою у 1,6 долари (це за умови, що до цього часу збережеться курс 27 грн/дол.).


Отак ми впевнено крокуємо у Європу…
джерело
Пенсію збільшать з 1 травня «аж» на 245 грам «Київського торту». Отак ми впевнено крокуємо у Європу…- Томенко Пенсію збільшать з 1 травня «аж» на 245 грам «Київського торту». Отак ми впевнено крокуємо у Європу…- Томенко Reviewed by Надя Гладій on 1:39:00 Rating: 5