Google підключив нову функцію
Розробники створили конкурента популярної програми на IPhone - Siri.


Новий додаток називається - Google Assistant. Функція працює на всіх пристроях з останніми версіями Android - Marshmallow і Nougat.

Google Assistant підключається до Google Now може отримувати з нього інформацію, виводячи її в більш привабливому вигляді для користувача, також перевіряти погоду тощо.

На відміну від інших продуктів Google, він може брати участь у двосторонньому розмові, використовуючи алгоритм обробки природної мови Google.

Віртуальний помічник Google Assistant з'явився в Google Play Services. Зараз він доступний тільки в США. Скоро Google Assistant запрацює в Канаді, Австралії, Великобританії та Німеччини.

Для запуску конкурента Siri необхідно встановити останні версії сервісів Google Play і програми Google. Програма буде займати в смартфоні 1,5 ГБ оперативної пам'яті.

Раніше Інформ-UA повідомляв, що Google буде платити штраф за використання приватних фотографій. Тепер користувачі мережі Інтернет зможуть посилатися на судове рішення у випадку виявлення несанкціонованого, на їх думку, використання їх фото.

Суд постановив корпорації Google платити штраф за кожне використання приватних фотографій без згоди власників.
Джерело
Google підключив нову функцію Google підключив нову функцію Reviewed by Надя Гладій on 1:13:00 Rating: 5