Ризик розвитку діабету загрожує багатьом дітям: вчені назвали причину
Вчені з Британії з'ясували, що захоплення планшетом і перегляд телевізора більше трьох годин на день, підвищує у дітей ризик розвитку діабету другого ступеня

Згідно зі статистикою, сучасні діти від 5 до 15 років проводять за екранами близько п'яти годин на добу. Результати останнього дослідження, яке було проведено в Лондонському Університеті, припускають, що така поведінка сприяє тривожного зростання діабету. Під час дослідження експерти спостерігали за 4500 дітьми у віці дев'яти і десяти років.

У результаті з'ясувалося, що в порівнянні з тими, хто проводить біля екранів менше години в день, у них було на 3,3 відсотка більше жиру і на 10,5 відсотка більше опір інсуліну. " Наші результати показують, що скорочення часу, проведеного біля екрану, може бути корисним для зниження факторів ризику діабету типу 2 у хлопчиків і дівчаток у різних етнічних групах раннього віку.

Це особливо актуально, враховуючи зростання рівня діабету типу 2, раннє виникнення ризику діабету типу 2 і недавні тенденції, які передбачають, що активність, пов'язана з екраном, зростає ", - прокоментували результати дослідження вчені.
Источник
Ризик розвитку діабету загрожує багатьом дітям: вчені назвали причину Ризик розвитку діабету загрожує багатьом дітям: вчені назвали причину Reviewed by Надя Гладій on 7:41:00 Rating: 5