Вирощування рослин в контейнерах, вертикальні грядки
Останнім часом дуже поширене вирощування рослин в контейнерах. Така технологія дає можливість при малій площі городів отримувати високі врожаї овочів і ягід (суниці, полуниці) за рахунок збільшення площі посадки. Це особливо цікаво для власників дач, а так само для застосування в квартирах, будинках, дворах. Вертикальні грядки крім економії місця ще й створюють приємний оку вигляд. Каскад зелені стане прикрасою будь-якого будинку, ділянки.

Звичайно, в першу чергу застосовують такі контейнера для вирощування рослин з невеликою площею живлення. Дуже добре в них росте суниця і різні салати, цибулинні, перець.
Умови росту і агротехніка подібні з звичайними на грядках. Також овочі та інші культури потребують підгодівлі, поливів. Якщо вода містить багато вапна, то на стінках посуду до кінця сезону виникають відкладення, які відмивають засобами від накипу, а потім прибирають на зиму для зберігання.Звичайно, можна просто поставити ємності одну біля іншої, але ми нічого не виграємо при такому розміщенні. Тому використовуються спеціальні конструкції, що дозволяють створювати вертикальні грядки (суниця, полуниця відмінно росте і плодоносить при такому розміщенні). При поливі зайва вода перетікає з контейнера в контейнер і стікає внизу в піддон.


Щоб оберегти горщики від падіння і надати більшої стійкості через їх середину протягують металевий прут або дерев'яний штир. Це роблять якщо місце вітряне або є небезпека того, що можуть штовхнути діти або тварини. А зміцнивши таким чином можна виставити ярус з 9 горщиків. У підвішеному стані зазвичай використовують не більше 4-5 ємностей.


Джерело
Вирощування рослин в контейнерах, вертикальні грядки Вирощування рослин в контейнерах, вертикальні грядки Reviewed by Надя Гладій on 6:17:00 Rating: 5