Гарбузове насіння для серця і мозку

Насіння гарбуза від хвороб


Найкорисніше їсти це насіння сушене. А от поїдання підсмажених, підсолених зернят може призвести до відкладення солей у суглобах, обмеження їх рухливості. Лускати насіння краще руками, бо, розгризаючи лушпиння зубами, можна пошкодити зубну емаль. Для серця і судин. Гарбузове насіння містить магній, необхідний для нормальної роботи серця. Магній поліпшує роботу серцевого м'яза і перешкоджає порушенням ритму.

Як відомо, високий рівень холестерину провокує розвиток серцево-судинних захворювань. А фітостероли, що містяться в гарбузовому насінні, сприяють зниженню рівня холестерину в крові.
Зерна з гарбуза стабілізують кров'яний тиск, завдяки чому особливо корисне для гіпертоніків.

Для роботи головного мозку. Амінокислота триптофан, що міститься в гарбузовому насінні, забезпечує вироблення в нашому організмі серотоніну, який сприяє повноцінному нічному сну. Достатній вміст цинку в гарбузовому насінні забезпечує хорошу роботу головного мозку, покращує пам'ять, допомагає долати втому.
Для профілактики діабету. Насіння гарбуза містить велику кількість білка, який легко засвоюється нашим організмом. Завдяки ньому ефективно знижується рівень цукру в крові, що особливо важливо для профілактики діабету, а також для тих, хто бореться з зайвою вагою і прагне схуднути.

Для кишечника. Клітковина, що входить до складу гарбузового насіння, покращує роботу кишечника і сприяє його регулярному спорожненню. Тим, хто часто страждає закрепами, слід обов'язково включити в раціон гарбузове насіння.
Для боротьби з гельмінтами. Гарбузове насіння – найвірніший і найефективніший народний засіб від гельмінтів. Тому для профілактики ілікування гельмінтозу радять регулярно лузати це насіння.
Джерело
Гарбузове насіння для серця і мозку Гарбузове насіння для серця і мозку Reviewed by Надя Гладій on 2:40:00 Rating: 5