Через скільки часу вивітрюється літр пива?Напевно кожен водій хоче знати точно, як швидко з організму алкоголь вивітрюється. І особливо це стосується пива, адже воно є, мабуть, найпопулярнішим напоєм серед чоловіків.

Що може вплинути на швидкість вивітрювання?

На швидкість вивітрювання пива з організму впливає кілька чинників:

Міцність напою. Зрозуміло, що чим міцніше пиво, тим довше вона буде перебувати в організмі, тому звертайте увагу на вміст алкоголю в ньому (зазвичай воно знаходиться в межах 4-55 градусів).

Стать. І це теж впливає, так як будова організму чоловіка і жінки декілька розрізняється. Так, представники сильної підлоги складаються з води на 70%, а жінки – лише на 60%, так що концентрація алкоголю в їх крові більш висока, і, значить, вивітрюється він довше.
Закуска. Якщо пити пиво без закуски, то і в організмі воно буде перебувати довше.
Час року. Напевно ви помічали, що влітку можна випити досить багато і практично не сп'яніти. А ось взимку алкоголь долає швидше і сильніше. А вся справа в температурі повітря. Чим вона вища, тим ширше судини і тим краще кровообіг, тобто швидкість виведення спирту.
Стан здоров'я, особливо печінки. Відомо, що саме цей орган відповідає за виведення токсичних речовин, до яких можна віднести і алкоголь. Так що якщо вона працює неповноцінно, то й пиво буде вивітрюватися довше.
Комплекція. Чим більше людина, тим більше об'єм крові в його організмі, тобто тим нижче буде концентрація алкоголю в ній.Швидкість виведення
Через скільки часу вивітрюється літр пива?

Через скільки часу вивітрюється пиво?
Пляшка пива середньої міцності (тобто 05 літра) буде зникати в середньому 25-3 години.
Один літр пива буде виводитися близько 5-6 годин.
Якщо ви випили два літри пива, то на його вивітрювання піде близько 12 годин.
При вживанні трьох літрів пінного напою на повне відновлення може піти близько 16-18 годин.Примітка: дані наведено для людей середньої комплекції, що мають вагу, що дорівнює 60-65 кг

Рекомендації
Кілька корисних порад:
Ви можете відчувати себе абсолютно тверезим, але це зовсім не означає, що алкоголь повністю вивівся.
Якщо ви вип'єте навіть трохи пива, вас відразу видасть запах, така вже особливість цього напою. Так що не варто сподіватися на «авось», сідаючи за кермо, вас в будь-якому випадку викриють.
Можна спробувати прискорити вивітрювання пива. Наприклад, можна з'їсти щось гаряче (краще всього суп). Це, по-перше, розбавить кров, по-друге, розширить судини. Також допоможуть фізичні вправи (навіть звичайна піша прогулянка).
Навіть якщо ви відчуваєте себе відмінно після випитої пляшки пива, не сідайте за кермо! По-перше, вас можуть зупинити співробітники ДПС, по-друге, швидкість реакції після вживання алкоголю знижується, і це може призвести до аварії. Подумайте не тільки про себе, але і про інших.Тепер ви знаєте, скільки вивітрюється пиво. Але не ризикуйте і пам'ятайте, що все індивідуально.
Через скільки часу вивітрюється літр пива? Через скільки часу вивітрюється літр пива? Reviewed by Марія Тороус on 12:07:00 Rating: 5