Як реагує ваше тіло на «телефон перед сном»: варто знати
Що відбувається з вашим тілом, коли перед сном ви сидите в телефоні?

Неспокійний сон. Неуважність. Забудькуватість. Знайоме? Значить, швидше за все, ви сидите в телефоні перед сном. Ця невинна, на перший погляд, розвага може мати негативні наслідки для організму.

Вивчивши останні наукові дані, лікарі радять подалі класти телефон, збираючись в ліжко.

Телефон – ворог повноцінного сну

Через телефон значно погіршується якість сну, говорить доктор Ден Сігел (Dan Siegel), професор психіатрії Медичної школи Каліфорнійського університету. Вирішили перевірити пошту або соціальні мережі, лежачи в ліжку? Мозок отримав сигнал: “Не спати, час лягати ще не настав!”.

Блакитнувате світіння екрану пригнічує вироблення мелатоніну – гормону, що відповідає за сон. Тому, коли ми лежимо з телефоном, здається, що спати ще не хочеться.

Похожее изображение

Як брак сну впливає на організм

Організму необхідно 7-9 годин сну. Якщо ми регулярно не висипаємося, відбувається пошкодження нейронів. В результаті погіршується пам’ять, зменшується здатність до концентрації і вирішення проблем, знижується імунітет, тіло починає швидше старіти. Також недосип веде до того, що в організмі сповільнюється обмін речовин, підвищується апетит. Поступово відбувається набір ваги.

Відкладіть телефон, як мінімум за годину до сну. Нехай ніч пройде спокійно.
Джерело
Як реагує ваше тіло на «телефон перед сном»: варто знати Як реагує ваше тіло на «телефон перед сном»: варто знати Reviewed by Надя Гладій on 1:40:00 Rating: 5