Які спеції зроблять каву більш корисною?

Для запаху та смаку
>


Деякі спеції здатні не лише надати каві незабутнього смаку, але й зменшити її шкідливий вплив на організм.

Для запаху та смаку

Наявність імбиру надає гостроту, соковитість, яскравий аромат і має розігрівальну дію. У гарячій каві все його властивості розкриваються в повній мірі. Ця спеція добре впливає на діяльність кишківника. У напій імбир можна додавати як порошок або в свіжому вигляді.

Використання гвоздики в каві надає їй яскравий пряний відтінок і пікантність з нотками гіркоти. Таке поєднання здатне знизити до мінімуму негативний вплив кофеїну. Гвоздика може знизити артеріальний тиск, має антисептичну дію, що дозволяє її використовувати в якості лікарського засобу при проблемах з органами дихання.

Кардамон вносить в каву солодкі нотки, надає невелику гостроту і охолоджувальний ефект. При вживанні напою з кардамоном він розслаблює і врівноважує душевний стан. Ефірні масла, що входять до складу рослини, мають стійкий яскравий аромат. Крім цього, рослина здатна допомогти при шлунковому розладі.
Які спеції зроблять каву більш корисною? Які спеції зроблять каву більш корисною? Reviewed by Надя Гладій on 21:45:00 Rating: 5