Як нарощуються віїПухнасті і довгі вії роблять очі красивими і виразними, а яка дівчина про це не мріє !? Професійне нарощування вій допоможе вам стати прекрасною володаркою красивих і пухнастих вій, а також виразних і звабливих очей! У салонах краси така послуга як нарощування вій з'явилася відносно недавно. Процедура дозволить вам збільшити об'єм і довжину вій. Сьогодні існує кілька технологій нарощування. Це поресничное і пучкове. Розглянемо кожен і цих способів. (Див. Також: Як поставитися до нарощування вій)

Пучкове нарощування

Пучкове нарощування - традиційне нарощування вій. Полягає воно в наступному: за допомогою особливого гіпоалергенного гелю до основи ваших натуральних вій кріпляться пучки штучних. Якщо ви хочете збільшити довжину, то тоді вам будуть кріпити їх на кожну вію окремо, а якщо бажаєте збільшити обсяг - між віями. Існують довгі, середні і короткі пучки. Рекомендується користуватися пучками середньої довжини, тому що вони виглядають природно. Нарощування триває протягом 50 -60 хвилин. Тримається таке нарощування від декількох тижнів до півтора місяців. Якщо ви не хочете знімати по закінченню терміну пучки, то вам доведеться зробити корекцію. Вартість процедури становить від 1000 до 1300 рублів.

Гель буває двох типів:

Чорний. Застосовується для додання підводки.
Безбарвний. Маскує місця спайок.

Існують і протипоказання до цієї процедури. Не рекомендується робити нарощування, якщо ви часто страждаєте кон'юнктивітом і / або алергією, блефаритом, підвищеним сльозовиділення і чутливістю очей.

Поресничное нарощування

Поресничное нарощування ще називають шовковим нарощуванням або «вія до вії». Процедура виконується за японською технологією, де використовуються лише натуральні вії з соболя, норки, колонка або шовку. Довжину ви можете підібрати за бажанням, хоча майстер повинен підказати, яка довжина підійде саме вашому типу та формі очей. Поресничное нарощування виглядає неймовірно реалістично, тому ніхто навіть не подумає, що вії у вас не справжні. (Див. Також: Як нарощуються волосся і що ви про те знаєте)

Починають процедуру від зовнішнього куточка ока і поступово вія до вії доходять до внутрішнього. Починається процедура з найдовших вій. До речі, ви можете вибрати самостійно і колір нарощуваних вій: синій, каштановий, чорний, фіолетовий і т.д.

Процедура триває від 2-х до 3,5 годин, а вартість становить 3000 - 5000 рублів. Завдяки тому, що кожна вія кріпиться окремо за допомогою особливої гіпоалергенної смоли, помах вій буде легким і їх неможливо буде відлити від ваших природних вій.


Стаття є особистою думкою автора і носить виключно інформаційний характер. Для вирішення Вашої проблеми зверніться до фахівця.
Як нарощуються вії Як нарощуються вії Reviewed by Надя Гладій on 23:36:00 Rating: 5