Переваги та недоліки пароварок.

пароварка


Електричні пароварки останнім часом набули великої популярності у цінителів здорового способу життя, а також у тих, хто дотримується будь-якої дієти за медичними показаннями. Наприклад, вживання продуктів, приготованих на пару, показано при наявності захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, підшлункової залози.

Переваги приготування їжі в пароварці
Сучасні пароварки не виділяють шкідливе електромагнітне випромінювання на відміну від мікрохвильовок.
Їжа, приготована в них, по максимуму зберігає у своєму складі вітаміни і мікроелементи. Навіть при відварювання продуктів з водою з них вимиваються деякі корисні речовини. У пароварці такого не відбувається. Тому такі побутові прилади відмінно підійдуть для приготування дієтичних страв.
Нові моделі пароварок багатофункціональні. Їх можна використовувати як для приготування їжі, так і для стерилізації посуду.
Процес приготування їжі в пароварці автоматизований. Так, достатньо всього лише задати потрібну програму і виставити таймер.
В пароварці допускається приготувати кількох різних страв одночасно. Наприклад, в нижньому контейнері можна розмістити котлети (або просто шматочки м’яса), а у верхньому нарізані овочі.
Продукти в процесі приготування таким способом зберігають свій природний вигляд.
Страви, приготовані в пароварці, володіють меншою калорійністю. Наприклад, 100 грам смажених яловичих котлет забезпечують надходження в організм 370 кілокалорій. Якщо їх приготувати в електричній пароварці, то калорійність страви знизиться до 180 кілокалорій.
Для приготування страв у пароварці не потрібно застосування будь-яких особливих кулінарних навичок.

Недоліки використання пароварок
Страви, приготовані таким способом, не мають «золотої скоринки», одержуваної в процесі смаження.
Пароварка, як і будь-який інший побутовий прилад, вимагає наявності певного місця для її зберігання.
Після приготування лотки приладу слід мити, що займає деякий час.
У процесі роботи пароварка споживає значну кількість електроенергії.
Джерело
Переваги та недоліки пароварок. Переваги та недоліки пароварок. Reviewed by Надя Гладій on 23:29:00 Rating: 5