Як прати речі утеплені синтепономВерхній одяг зі штучним утеплювачем давно зайняв лідируючі позиції серед сезонних речей. Він зручний, добре захищає від холоду і вологи і невибагливий у догляді.

Якщо перед вами постало питання, як прати куртку на синтепоні, то не турбуйтеся, все просто, достатньо знати кілька правил і запобіжних заходів.

Техніка прання

У збереженні тепла синтепонові речі поступаються тільки виробам з натуральним пухом. Однак тримати в чистоті одяг зі штучним утеплювачем набагато простіше. Синтепон добре зберігає свої якості і форму під час прання навіть у пральній машині. Досить дотримуватися деяких правил:

- Перш, ніж випрати синтепонову куртку, необхідно уважно вивчити ярличок на її вивороті. На ньому вказано, яка температура води є оптимальною, і якому режиму прання віддати перевагу.

- У пральній машині використовуйте рідкий засіб для прання або звичайний шампунь.

- Не застосовуйте відбілювачі.

- Вибирайте режим ручного або делікатного прання за невисокої температури - не більше 40 градусів. Вимкніть функцію віджиму.

- Полоскання потрібно повторити кілька разів, щоби миючий засіб було видалено з утеплювача і зовнішнього матеріалу.

Сушити верхній одяг на синтепоні потрібно повісивши його на плічка. Прасування в цьому випадку може не знадобитися. Але якщо ви все-таки вирішите попрасувати свою куртку, виставите на прасці делікатний режим для синтетики. Дотримання цих правил допоможе зберегти колір, форму і функції верхнього одягу на синтепоні.

Увага!

- Подібні речі не можна замочувати перед основним етапом прання. Якщо забруднень багато, і ви боїтеся, що в автоматичному режимі вони «не відійдуть», то заперіть їх вручну за допомогою м'якої щітки і тільки після цього використовуйте пральну машинку.

- Не використовуйте воду, тепліше 40 градусів, щоб утеплювач не вимивався з тканини.

- Не сушіть синтепонову куртку на мотузці або сушарці, щоб не деформувати її.

Завдяки дотриманню простих правил, верхній одяг на синтепоні служитиме не один сезон і збереже чистотий і охайний вигляд.
Як прати речі утеплені синтепоном Як прати речі утеплені синтепоном Reviewed by Надя Гладій on 23:46:00 Rating: 5