Корисні цукерки із сухофруктів

cukerki_z_suhofruktiv_v_shokoladi.jpg (112.86 Kb)
Ви постійно обмежуєте дитину в солодощах, видаєте дитині цукерки тільки в особливих випадках, на свята? Саме для вас ми сьогодні публікуємо рецепт корисних цукерок із сухофруктів для дітей. Сухофрукти зберігають всі вітаміни і мінерали при сушінні і таким чином здатні замінити повноцінний вітамінний комплекс. Є кілька чудових рецептів, які зможуть задовольнити будь-якого ласуна.

Рецепт приготування корисних цукерок із сухофруктів
Курага - 200 г
Чорнослив – 200 г
Родзинки – 200 г
Сік одного лимона
Мед – 3 ст.л.
Плитка шоколаду без наповнювачаЗ цього набору продуктів виходить досить багато цукерочок. Зберігати їх потім можна в холодильнику. Цього обсягу цукерок вистачає приблизно на пів місяця на 4-х чоловік, навіть якщо їсти їх по кілька штук вдень.

Подрібнюємо добре промиті в гарячій воді сухофрукти на м'ясорубці або в блендері, але не дуже дрібно. На тій же м’ясорубці чи блендері подрібнюємо горіхи. Відтискаємо сік одного лимона і додаємо його в суміш із сухофруктів. Отриману масу змішуємо з медом і формуємо кульки або перекладаємо в формочки у вигляді сердечок, квітів або геометричних фігур. Ставимо в холодильник на 3 години.

Тим часом розтоплюємо молочний (або гіркий) шоколад. Розламуємо шоколад на дрібні частинки. І ставимо в мікрохвильовку на 60-70 секунд. Можна розтопити на водяній бані або в пароварці. Дістаємо вже застиглі цукерки та обвалюємо їх в шоколаді, після чого знову відправляємо в холод. Через 30-40 хв. ми отримуємо смачний, вітамінний і дієтичний продукт, який з легкістю замінить цукор і «шкідливі» солодощі.

2-й варіант рецепту приготування цукерок із сухофруктів
В’ялені персики – 100 г
В’ялена вишня – 100 г
Родзинки – 100 г
Горіхи (кеш’ю, мигдаль, волоський) – по 30 г кожного виду
Мед – 3 ст. л.
Шоколад
Цедра одного лимонаЦі корисні цукерки дітям робляться так само як і попередні. Перекручуємо сухофрукти та горіхи, натираємо цедру лимона і змішуємо з медом. Формуємо цукерки так, як і попередньому рецепті. Ставимо в холодне місце і чекаємо кілька годин, далі вмочуємо цукерки в шоколад.

Такий чудовий десерт не лише допоможе обмежити себе в солодкому, але і зарядить необхідними сучасній людині вітамінами, мінералами та енергією. Особливо корисні такі солодощі дітям які відвідують дитячий садок.
Корисні цукерки із сухофруктів Корисні цукерки із сухофруктів Reviewed by Надя Гладій on 22:07:00 Rating: 5