воскресенье, 12 февраля 2017 г.

Корисні цукерки із сухофруктів

cukerki_z_suhofruktiv_v_shokoladi.jpg (112.86 Kb)
Ви постійно обмежуєте дитину в солодощах, видаєте дитині цукерки тільки в особливих випадках, на свята? Саме для вас ми сьогодні публікуємо рецепт корисних цукерок із сухофруктів для дітей. Сухофрукти зберігають всі вітаміни і мінерали при сушінні і таким чином здатні замінити повноцінний вітамінний комплекс. Є кілька чудових рецептів, які зможуть задовольнити будь-якого ласуна.

Рецепт приготування корисних цукерок із сухофруктів
Курага - 200 г
Чорнослив – 200 г
Родзинки – 200 г
Сік одного лимона
Мед – 3 ст.л.
Плитка шоколаду без наповнювачаЗ цього набору продуктів виходить досить багато цукерочок. Зберігати їх потім можна в холодильнику. Цього обсягу цукерок вистачає приблизно на пів місяця на 4-х чоловік, навіть якщо їсти їх по кілька штук вдень.

Подрібнюємо добре промиті в гарячій воді сухофрукти на м'ясорубці або в блендері, але не дуже дрібно. На тій же м’ясорубці чи блендері подрібнюємо горіхи. Відтискаємо сік одного лимона і додаємо його в суміш із сухофруктів. Отриману масу змішуємо з медом і формуємо кульки або перекладаємо в формочки у вигляді сердечок, квітів або геометричних фігур. Ставимо в холодильник на 3 години.

Тим часом розтоплюємо молочний (або гіркий) шоколад. Розламуємо шоколад на дрібні частинки. І ставимо в мікрохвильовку на 60-70 секунд. Можна розтопити на водяній бані або в пароварці. Дістаємо вже застиглі цукерки та обвалюємо їх в шоколаді, після чого знову відправляємо в холод. Через 30-40 хв. ми отримуємо смачний, вітамінний і дієтичний продукт, який з легкістю замінить цукор і «шкідливі» солодощі.

2-й варіант рецепту приготування цукерок із сухофруктів
В’ялені персики – 100 г
В’ялена вишня – 100 г
Родзинки – 100 г
Горіхи (кеш’ю, мигдаль, волоський) – по 30 г кожного виду
Мед – 3 ст. л.
Шоколад
Цедра одного лимонаЦі корисні цукерки дітям робляться так само як і попередні. Перекручуємо сухофрукти та горіхи, натираємо цедру лимона і змішуємо з медом. Формуємо цукерки так, як і попередньому рецепті. Ставимо в холодне місце і чекаємо кілька годин, далі вмочуємо цукерки в шоколад.

Такий чудовий десерт не лише допоможе обмежити себе в солодкому, але і зарядить необхідними сучасній людині вітамінами, мінералами та енергією. Особливо корисні такі солодощі дітям які відвідують дитячий садок.