Чому м'ясо кролика є незамінним в раціоні?

 М'ясо кролика

М'ясо кролика необхідно їсти, як дорослим так і дітям щодня.М'ясо кролика
Кроляче м'ясо містить багато вітамінів і мінералів. У ньому виявлено вітаміни групи В, причому (вітаміну В12) в 100 г цього продукту міститься добова норма для дорослої людини, тому м'ясо кролика дуже корисне.
Кроляче м'ясо має багатий мінеральним складом. Воно насичене калієм, необхідним для нормальної роботи міокарда, також в ньому присутні натрій, магній, кальцій, хлор і фосфор. При вживанні цього м'яса в організм надходить велика кількість заліза, міді, цинку, хрому та інших мікроелементів, а для того, щоб організм отримав добову дозу кобальту, досить з'їсти 50 г кролятини.
Це м'ясо корисно при залізодефіцитній анемії і інших патологіях кровотворної системи, захворюваннях органів ендокринної, нервової, статевої та інших систем організму. Людям, у яких захворювання серцево-судинної системи та цукровий діабет, з м'ясних продуктів також слід вибирати дієтичну кролятину.
А ненасичені кислоти, що містяться в цьому м'ясі, сприяють нормалізації жирового обміну, зниженню рівня холестерину в крові і очищенню судин від жирових бляшок.
Джерело

Чому м'ясо кролика є незамінним в раціоні? Чому м'ясо кролика є незамінним в раціоні? Reviewed by Надя Гладій on 22:00:00 Rating: 5