Користь кропиви.

кропиваКропиву називають аптекою в мініатюрі, яка лікує майже все. І це не випадково, так як вона є скарбницею вітамінів, мінералів, органічних кислот і інших поживних речовин.

Її фіто-хімікати містяться в мікроскопічних волосках на листі кропиви. При дотику, вони випускає три види кислоти — мурашину, лимонну і яблучну, викликаючи печіння і свербіж.

Кропива володіє корисною енергією, яку дає нам. При перших променях сонця вона вже проростає Це означає,що вона-це аптека з сонцем. Вона віддає нам сонячне світло, енергію. Кропива дуже близька до бобовим за вмістом білка. Вуглеводи перебувають в основному в стеблах кропиви, листя мають такі речовини, як калій, фосфор, натрій і вітаміни, такі рідкісні як K і D.

Серед переваг кропиви для здоров’я це:

- Очищення лімфи і крові,
-Профілактика анемії
- Стимуляція кровотворної функції
- Благотворно впливає на імунну систему
- Допомагає багатьом у боротьбі з весняною втомою
- Лікує артрит
- Дуже корисна при алергії і запаленні.

Кропива впливає на багато органів і системи організму, тому що цей коктейль речовин, насправді впливає на основні тканини, органи та процеси в організм людини. Що б не сталося, знайте, що кропива це маленький оркестр, який допомагає організму припиняти співати фальшиво після зимових місяців, кожен елемент кропиви дуже корисний.
Користь кропиви. Користь кропиви. Reviewed by Надя Гладій on 0:02:00 Rating: 5