Чому не можна їсти з ножа?


їсти з ножа

1. З ножа їсти не можна, в першу чергу,тому, що дуже легко порізатися. А це, треба зауважити, не тільки неприємно, алей дуже боляче. До того ж, язик заживає досить довго.

2. По-друге, вважається, що від цього заняття людина стає злою.Прямих доказів цьому факту не знайшлося, проте кожен другий вірить у це повір’я.

3. Інша легенда розповідає, що через гострого кута клинок як би негативно впливає на ауру. З цієї причини, до речі,не можна сидіти за столом, впершись у один з його кутів … А оскільки ніж часто буває знаряддям вбивства,відповідно, це теж не найсприятливішим чином може позначитися на біополі людини.

4. Також через облизування ножа може захворіти серце. Правда, знову ж таки, підтвердити цю теорію не взявся ніхто.


5. За ще однією версією, людина починає втрачати власний розум — простіше кажучи, стає дурним.

6. А це — дуже цікава теорія, яка, судячи з усього, була придумана домогосподарками. Є думка, що вживання їжі з ножа веде до того, що чоловік може почати вживати спиртне у великій кількості або ж стане зраджувати.

7. І нехай всі ці забобони засновані, в основному, на різних переказах, ми б все-таки радили вам відмовитися від задуму їсти що-небудь з леза, так як існує ризик серйозно поранитися. Не забувайте про це!
Чому не можна їсти з ножа? Чому не можна їсти з ножа? Reviewed by Надя Гладій on 22:37:00 Rating: 5