Бережіть свій хребет


Гімнастика
Багато хто з нас чули про те, що захворювання хребта - це серйозно, що хребет може бути джерелом хвороб нервової системи та внутрішніх органів.

Гімнастика

Але хто про це думає поки ... не скрутив біль. А якщо скрутив? Боляче - випив пігулку, дуже боляче - дві, та ще маззю намазав, пластир приклеїв.

Зовсім погано стало - побіг до лікаря. Уколи, фізіотерапія ... уф, відпустило. На час. А через деякий час все починається знову. Тому що лікували прояв ихвороби, а сама хвороба - як була, так і залишилася.

Чому? Тому що хребет не окремо взята «вісь тіла», а невід'ємна частина всього організму. І, як і решта органів, він має потребу у воді, харчуванні й очищенні. Хребет людини складається з 33 - 34 хребців, які з'єднані суглобами, зв'язками і міжхребцевими дисками, що забезпечують амортизацію і плавне ковзання їх відносно один одного.

Своїх сусідів міжхребцеві диски не мають. Їх харчування (надходження води, кальцію, магнію, фосфору та інших мікроелементів) здійснюється за рахунок прилеглих до хребта м'язів.

Чим активніше рух, чим активніше працюють м'язи - тим активніше харчування. При зниженні рухової активності ослаблені м'язи не в змозі забезпечити харчування та очищення хребців і дисків.

Це призводить до порушення кровопостачання, дистрофічних змін структури хребців і дисків, спазмів, запалень і, як наслідок, болів і обмеження рухів в певній галузі.

Унікальний запатентований метод, розроблений д.м.н., професором С.М. Бубновського (м. Москва, Росія), на відміну від традиційної медицини, лікує не симптоми, а причини захворювань хребта, без ліків або операцій, використовуючи закони природного одужання. За роки роботи за цією методикою С.М. Бубновський і його однодумці повернули до нормального життя (без дорогих ліків і операцій) тисячі людей.

У Київському Центрі Бубновського, що працює за цією методикою, «виписуються рецепти» у вигляді комплексів спеціальних вправ на багатофункціональних тренажерах Бубновського (МТБ).

Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна програма занять, що враховує його вік і стан, а інструктори-методисти Центру ретельно контролюють правильність її виконання. Пацієнту не треба докладати особливих зусиль, не треба боятися болю. Значну частину навантаження приймає на себе тренажер. Ослабленим пацієнтам підбираються адаптовані вправи, з якими вони із задоволенням справляються, переходячи в подальшому, до більш складних завдань.

Особливий акцент робиться на правильне дихання, без якого неможливо досягти повноцінного ефекту. Метод Бубновського не потребує застосування лікарського знеболювання, тому використовує природні методи.

Це, насамперед, короткочасне (5-10 хвилин) відвідування наявної в Центрі парної і потім - холодний душ. Ця процедура знімає біль, спазми і запалення в тканинах, відновлює сили, природним чином стимулює імунну систему для боротьби з хворобою.

Вправи на багатофункціональних тренажерах Бубновського дозволяють за допомогою правильного фізичного навантаження активізувати м'язи, поліпшити харчування уражених дисків.

У процесі нормалізується кровообіг, стимулюється лімфосістема, знімаються спазми, м'язова інтоксикація. Таким чином, без ліків і операцій, йдуть болі, зменшуються прояви остеохондрозу, і навіть грижа може розсмоктатися або стати мінімальною. Без операцій і ліків!

Викривлення хребта (сколіоз, кіфоз) - справжній бич сьогоднішніх дітей. Як і у більшості «дорослих» хвороб, основна їх причина - малорухливість, нетреновані м'язи, які не можуть утримувати хребет у правильному положенні.

Спеціальні комплекси вправ, спрямовані на симетричне зміцнення м'язів спини призводять до того, що хребет випрямляється природним чином.

Правильний рух, правильне дихання, обливання - все це дозволяє не тільки вирішити проблему викривлення, але й оздоровити дитину, зміцнити її імунну систему.

Варто ще згадати про те, що м'язи - це єдина система людського організму, що працює під управлінням свідомості. А значить, щоб бути здоровими, енергійними необхідно свідомо змінити своє життя, ставлення до себе. Тренувати і підтримувати м'язи, займатися здоров'ям хребта не тільки тоді, коли «грім грянув», а постійно.

Пару раз на рік проходити підтримуючий курс у Центрі Бубновського, а в проміжках знаходити хоча б півгодини на день для виконання «партерної гімнастики» (цим вправам Вас навчать в Центрі). Це стане профілактикою виникнення негативних симптомів у майбутньому. І ваш хребет скаже вам спасибі.
Бережіть свій хребет Бережіть свій хребет Reviewed by Надя Гладій on 21:44:00 Rating: 5