Розсада капусти вирощування в домашніх умовах

4564aaaccf04234625aa45f9d8fa2583 Розсада капусти вирощування в домашніх умовах

Без капусти практично неможливо уявити жоден ділянку. Адже цей овоч міцно закріпився у нас в «еліті» самих популярних овочевих культур. «Городня бариня», так ще багато називають капусту. Капусту ми широко використовуємо для приготування різних страв. Вона дуже смачна і така ж корисна. Саме через цих своїх властивостей вона міцно влаштувалася в нашому з Вами раціоні. Крім кулінарії, капусту також використовують ще і в багатьох медичних рецептах. Там вона теж займає не останнє місце. Знайшла своє місце капуста і у фольклорі. Впевнений, багато зустрічали загадки про цю «городньої пані». Так що, мало хто з городників відмовляється вирощувати різні різновиди цього овоча у себе на ділянці. Але, щоб домогтися по-справжньому гарного врожаю, не обійтися без міцної розсади капусти. У свою чергу, щоб ця розсада була саме міцною, потрібно обов’язково знати, коли садити капусту на розсаду, як це слід робити і взагалі мати достатнє уявлення про вирощування розсади капусти. Ось саме всі ці «капустяні» тонкощі ми і постараємося торкнутися сьогодні.
Основні умови вирощування розсади капусти. Що потрібно знати?

Тонкощів вистачає в будь-яких галузях. При вирощуванні овочів такі тонкощі, звичайно, теж існують, і їх потрібно обов’язково враховувати, щоб Ваші труди в результаті обернулися багатим урожаєм, а не загибеллю розсади, тієї ж капусти в даному випадку. Так що, постарайтеся врахувати всі ці моменти (про які ми зараз поговоримо) на всіх стадіях вирощування розсади капусти – від самого її посіву і до отримання міцних качанів.
Ретельно вибираємо сорт капусти

Багато купують насіння, не замислюючись, що вони хочуть отримати від них у підсумку. Так робити не можна. Адже існує безліч різних сортів, і Ви, коли будете купувати насіння, повинні собі чітко уявляти, яку саме капусту Ви хочете отримати і що Ви потім будете з нею робити. Саме ці моменти багато в чому визначають, коли садити капусту на розсаду. Адже строки посіву ранньої капусти будуть суттєво відрізнятися від тих термінів, які вимагає посів капусти пізніх сортів. Так що, для себе Ви повинні засвоїти, що саме сорт визначає час посіву капусти на розсаду. Капуста білокачанна поділяється на три різновиди. Вона може бути ранньостиглої, другий варіант, це капуста середньостигла і останній – пізньостигла. Ті сорти, які відносять до ранніх, не відрізняються особливою врожайністю. Качани у них не такі великі (не більше 1,5-ра кілограм ваги), і не такі щільні. Сорти середньостиглі можна назвати якоюсь мірою універсальними. Адже, вони цілком годяться як для літніх салатів, так і для засолу. Капуста ж пізня, це відмінний варіант для тих, хто має свій льох або підвал, і звик там зберігати врожай популярних овочів. Саме для такого зберігання пізня капуста практично ідеальна.

Так як капуста дозріває в різні терміни, сіяти її треба обов’язково в той час, який вимагає той чи інший сорт.
Купуємо якісні насіння

Зрозуміло, що, якщо в пакетику Ви купите погані насіння, то хорошої розсади Вам отримати ні як не вдасться, а вже про врожай Вам залишиться лише мріяти. Так що, обов’язково навчитеся вибирати насіння тільки якісні. Обов’язково подивіться, щоб вони не були простроченими. Адже ми дивимося на термін придатності різних товарів в магазинах, а от з насінням, це робити багато просто забувають. Краще всього купувати насіння серйозних виробників, так Ви серйозно підвищите ймовірність покупки дійсно хорошого посівного матеріалу. Не потрібно гнатися за дешевизною і купувати товар завідомо підроблений. Швидше за все, хорошу капусту з таких насіння Вам виростити не вдасться.
Розсада капусти вирощування в домашніх умовах Розсада капусти вирощування в домашніх умовах Reviewed by Надя Гладій on 2:46:00 Rating: 5