Як правильно доглядати за мікрохвильовкоюЯк правильно доглядати за мікрохвильовкою

Сьогодні мікрохвильова піч займає почесне місце майже на кожній кухні.

Вона швидко справляється з розморожуванням продуктів, швидко розігріває до потрібної температури їжу, чи сама приготує щось смачненьке.

Тож пропонуємо вашій увазі кілька порад, які допоможуть вам тримати мікрохвильову піч у чистоті та порядку.

- Перед чищенням переконайтеся, що піч виключена з мережі, щоб уникнути замикання або удару струмом.

- Використовуйте тільки м'які засоби, наприклад, для миття посуду, скла. Речовини не повинні бути токсичними, у противному випадку, ваше прагнення відчистити техніку приведе до харчового отруєння.

- Абразивні засоби не підходять для чищення, тому що можуть ушкодити поверхню і зробити її ще більш вразливою до жиру та бруду. Не варто використовувати миючі засоби для духовок, якщо на них немає спеціального значка, що вказує на призначення для Свч-пічі.

- Під час прибирання використовуйте тільки губки і ганчірочки. Жорсткі металеві щітки - табу для мікрохвильовок.

- Перш ніж узятися за очищення печі від жиру, спробуйте відпарити його. Для цього поставте в усередину тарілочку з водою та увімкніть прилад на кілька хвилин.

- Неприємного запаху можна позбутися, протерши стінки слабким розчином оцту або прокип'ятивши кілька хвилин у чашці воду зі скибочкою лимона.

- Досить важко відчистити металеву решітку, але це завдання також можна спростити. Просто дайте решітці відмокнути у воді.

- Пам'ятайте, що не можна мити вентиляційні отвори і картонку, якою закритий магнетрон.

- Найголовніше - намагайтеся не допускати сильного забруднення печі, використовуючи закритий посуд під час готування або розігріву.
Джерело
Як правильно доглядати за мікрохвильовкою Як правильно доглядати за мікрохвильовкою Reviewed by Надя Гладій on 0:10:00 Rating: 5