ТОП 5 досі невідомих фактів про серце


Факти про серце


Кожній людині, яка турбується про своє життя потрібно це знати.

Факти про серце

Факт №1.Вино, відпустка і щеплення від грипу корисні для захисту серця. Багато аспектів нашого життя пов'язані зі здоров'ям серця. Приміром, під час грипу відбувається запалення даного органу, що може викликати блокаду кровоносних судин. А ось у людей, які отримують щеплення від грипу, ризик серйозних хвороб серця протягом наступного року знижується на 36%. Захисним фактором також є вживання двох келихів вина щодня і регулярна відпустка, що знижує рівень стресу.

Факт №2.Ризик хвороб серця не залежить від типу фігури. Протягом багатьох років вважалося, що люди з фігурою типу «яблуко» мають підвищений ризик хвороб серця. Однак аналіз історій хвороби більше 220 000 людей показав, що тип фігури в цьому питанні ніякого значення не має.


Факт №3.«Розбите серце» існує. Втрата близької людини в результаті розставання з нею або смерті може викликати такий емоційно спустошливий вплив на організм, що це призведе до синдрому «розбитого серця». Медицина довела існування цього синдрому, який викликає серцеву недостатність або навіть інфаркти.


Факт №4.Пончики шкідливіші яєць. Яйця і пончики містять велику кількість насичених або трансжирів, які шкідливі для серця, але в пампушках також багато доданого цукру, що збільшує ризик хвороб серця. Хоча яєчні жовтки мають багато холестерину, недавні дослідження показали, що їх вживання не підвищує небезпеку хвороб серця.


Факт №5 Прогулянки для серця корисніші бігу. Прогулянки є різновидом помірних фізичних навантажень. Ця аеробна активність позитивно впливає на серце. У любителів гуляти пішки ризик хвороб серця зменшується в два рази в порівнянні з любителями бігати. Але для досягнення цього ефекту потрібно спалювати таку ж кількість калорій, а значить, гуляти пішки в два рази довше, ніж бігати
ТОП 5 досі невідомих фактів про серце ТОП 5 досі невідомих фактів про серце Reviewed by Надя Гладій on 4:19:00 Rating: 5