ТОП 3 ознаки щасливих стосунків

Ознаки щасливої сім'ї

Що характеризує щасливу сім'ю -
Подібне притягує подібне
Ви завжди будете щасливі з людиною, чиї смаки, інтереси і цінності подібні до ваших. Є кілька сфер у шлюбі, де потрібна така подібність. Бажано, щоб у тих сферах люди мали спільні думки. Перша – планування фінансів і ставлення до грошей: як їх заробляти, зберігати і витрачати. Друга – ставлення до дітей: скільки мати дітей, як їх виховувати тощо. Третя – інтимна близькість. Четверта – релігія і п`ята - ставлення до політичних і соціальних явищ.

Гарне спілкування
Важлива умова успішних стосунків - коли двоє налаштувалися на одну і ту ж довжину хвилі. Кожен відчуває, про що думає другий. Обидва, незалежно одне від одного, роблять однакові висновки і умовиводи. Здається, що вони поділилися мозком.

Партнер – найкращий друг
Точка відліку усіх романтичних стосунків – це відчуття того, що ви зустріли свого найкращого друга. Один з показників цього – те, як багато ви смієтеся разом. Коли двоє людей ідеально підходять одне одному, вони багато сміються. Тобто у них однакове почуття гумору. Ви завжди будете притягуватися до людини, яка так само щаслива і позитивна, як і ви.
ТОП 3 ознаки щасливих стосунків ТОП 3 ознаки щасливих стосунків Reviewed by Надя Гладій on 4:55:00 Rating: 5