ТОП 3 корисні властивості печінки тріски


Печінка тріски

Чим корисний цей продукт -

Печінка тріски

корисна печінка тріски?

Хороший профілактичний лікувальний засіб при атеросклерозі і цукровому діабеті.Жири, які містяться в самій печінці тріски, містять омега-3 жирні кислоти, що відповідають за зниження холестерину рівня в крові людини, що сприяють зміцненню мембран кров'яних клітин, які роблять їх більш пружними і еластичними.

Користь печінки тріски полягає в профілактичних її здібностях.Наприклад, вживаючи печінку тріски можна запобігти розвитку анемії, остеопорозу і різним запаленням. Крім того, при вже розвиненому внутрішньому запальному процесі, печінка тріски буде відмінним протизапальним засобом. Печінка тріски здатна впливати як ранозагоювальні ліки при переломах.

Печінка тріски зміцнює імунітет. Дуже корисно вживати в їжу печінку тріски людям, щодня стикаються з високими фізичними навантаженнями, дітям із організмом, який ще розвивається і майбутнім мамам. А якщо вживати печінку тріски в період лактації, вона буде сприяти інтелектуальному розвитку дитини.
ТОП 3 корисні властивості печінки тріски ТОП 3 корисні властивості печінки тріски Reviewed by Надя Гладій on 2:43:00 Rating: 5