ТОП 3 помилки у вихованні дитини

Як не виховувати дитину?


Як не потрібно виховувати дитину

Як не виховувати дитину?

1.Потураєте
Такі батьки не ставлять для дітей ніяких обмежень, плутаючи любов зі вседозволеністю. Їм дуже потрібно отримати схвалення з боку дітей, і через це вони мимоволі дають їм владу над собою. Діти зазвичай виростають розпещеними егоїстами, вважають, що їм всі навколо щось повинні, а коли вони чогось не отримують, то закочують істерики - так само як в дитинстві.

2. Нехтуєте батьківськими обов'язками
Деякі батьки взагалі не виховують дітей. Вони занурені в свій власний світ. Іноді це трудоголіки, у яких на дітей немає часу, іноді вони нескінченно сваряться один з одним, а дітей ледь помічають. Їх діти виростають, зовсім не знаючи самих себе і зовсім не вміючи справлятися з життєвими труднощами. У них низька самооцінка, вони не впевнені в собі і не можуть обійтися без підтримки інших.

3. Надто опікуєтесь
Батьки хочуть своїм дітям тільки добра. Насправді гіперопіка - прояв їх неусвідомлених страхів і невпевненості. Вони бояться життя і не дають своїм дітям можливості вчитися на власних помилках і виробляти впевненість у собі. Діти виростають боязкими і тривожними (такими ж були і їхні батьки), вони не вміють справлятися з життєвими труднощами і піклуватися про себе.
ТОП 3 помилки у вихованні дитини ТОП 3 помилки у вихованні дитини Reviewed by Надя Гладій on 21:37:00 Rating: 5