ТОП 3 вправи проти сутулості

Вправи проти сутулості

Від сутулості найбільше страждають люди, що тривалий час працюють за комп'ютером. Тому слід робити перерви і періодично виконувати спеціальнівправи.

Вправи проти сутулості

1. Стимуляція обертання шиї. Виконується сидячи. Голова на одній вертикалі з хребтом. Чи не ворушачи корпусом, на видиху, ведіть очима в будь-яку сторону, і слідом за ними повертайте голову. Поки підборіддя не виявиться над плечем. Через 2 сек. на вдиху повертаємося в початкове положення.

2. Разтягування задньої сторони плечей. Підніміть перед собою випрямлену до упору руку, і ведіть їй до протилежного плеча. В кінці руху збільште амплітуду, злегка натискаючи іншою рукою на лікоть, через 2-3 сек. повернутися в початкове положення.

3 .Разтягування спини. Голова на одній вертикалі з хребтом. Закиньте долоні за голову. Переплетіть пальці, лікті в сторони, як можна сильніше поверніть вліво, зробити три рази, намагаючись збільшити амплітуду рухів. Потім направо.

Після цього, повернути корпус в сторону, нагнути його вниз, направляючи лікоть між колін. Через 2 сек. повернутися в початкове положення. Зробити по 10 разів в кожну сторону.
ТОП 3 вправи проти сутулості ТОП 3 вправи проти сутулості Reviewed by Надя Гладій on 0:37:00 Rating: 5