Має знати кожен: Що не можна робити на Різдво – народні прикмети та повір’я


Вважається, що 7 січня не можна шити та в’язати. Кажуть, що людина, яка шиє на Різдво, буде мати проблеми із зором, повідомляють Патріоти України.


Якщо у день Різдва займатися господарськими клопотами – можна накликати хвороби. Одяг, у якому родина відзначає Різдво, має бути святковим, у світлих тонах. Не прийнято святкувати у старих речах.


Також дівчатам не можна ворожити у цей день.


За народними прикметами, якщо у день Різдва Христового, йде сніг – рік буде вдалим. На Різдво прийнято ходити у гості до найближчих людей. У цей день у домівках запалюють багато свічок. Різдво потрібно зустрічати із посмішкою та гарним настроєм.


За старих часів на Різдво заборонялося робити будь-що по господарству, втрачати яку-небудь річ та упускати дзеркало. Згідно прикмет, якщо Різдво припадає на четвер – рік обіцяє удачу незаміжнім дівчатам.


З цього дня до Стрітення (15 лютого) прийнято вітати один одного словами : «Христос народився!», у відповідь – «Славiмо його!».Джерело
Має знати кожен: Що не можна робити на Різдво – народні прикмети та повір’я Має знати кожен: Що не можна робити на Різдво – народні прикмети та повір’я Reviewed by Марія Тороус on 13:27:00 Rating: 5