Як доглядати за грошовим деревом, щоб гроші любили Ваш дім


Грошове дерево.Грошове дерево, або толстянка, по своїй натурі дуже невибаглива і добре створення. Воно прощає багато огріхів своєму господареві, однак, зловживати цим не варто.

Ось що слід знати всім тим, хто хоче обзавестися, або вже став власником цієї чудесної рослини.

1) Грошове дерево дуже любить сонечко!

І в цьому немає нічого дивного, тому що батьківщиною толстянки вважаються жаркі країни з великим достатком сонячного світла. Тому, ставте свій скарб на те підвіконня, на яке найчастіше заглядає сонечко
,
А влітку «вигулюйте» деревце на балконі. Ваш вихованець буде цьому дуже радий.

2) Грошове дерево не можна заливати водою!

Надмірний полив дуже небезпечний для деревця. Він може призвести до того, що у вашої толстянки згниють коріння. Час від часу рихлите землю навколо дерева, щоб коріння могли провітрюватися. Досвідчені садівники радять поливати грошове дерево:

Влітку: приблизно 2 рази на тиждень, стежачи за тим, щоб грунт був трохи вологим.

Взимку: раз на тиждень, даючи можливість грунту майже висохнути.

3) Грошове дерево потрібно підгодовувати!

Толстянку важко назвати ненажерою, але все ж раз на місяць, особливо в період вегетації, їй потрібно давати корисні підгодівлі. Для спрощення продовольчої програми придбайте їх в рідкому вигляді.

4) Грошове дерево не любить частих переселень!

Пересаджувати толстянку слід не частіше одного разу на два роки. Хоча, якщо ви бачите, що її горщик став малий, то міняйте його без зволікання. Не забудьте влаштувати на дні горщика хороший дренаж, щоб не позбавляти коріння дерева вентиляції.

А ще мені б дуже хотілося додати, що грошове дерево дуже тонко відчуває ваше до нього відношення, і любов’ю відповідає на любов.

Джерело
Як доглядати за грошовим деревом, щоб гроші любили Ваш дім Як доглядати за грошовим деревом, щоб гроші любили Ваш дім Reviewed by Марія Тороус on 9:48:00 Rating: 5