Як наносити ботокс для волосся

Волосся після ботоксу
Ботокс не тільки покращує вигляд волосся, але і допомагає попередити випадіння.
Волосся після ботоксу

Засіб являє собою ампулу з різного роду корисними речовинами. До складу входить сам ботулотоксин та різні вітаміни, білки, амінокислоти… Серед них білок кератин, що забезпечує волоссю міцність.

Ботокс для волосся усуває неприємні наслідки після невдалих експериментів. Судячи з відгуків в Інтернеті, волосся після процедури завдяки присутності в складі кератину стає гладкими і шовковистими.

Сама процедура в салоні складається з декількох частин. Перший етап - підготовка. На волосся наноситься спеціальна речовина, яка сприяє відкриттю пор шкіри голови. Цей етап не є ключовим, однак, він допомагає кератину краще вбиратися і глибше проникати в структуру волосся.

До другого етапу відноситься нанесення на волосся чудодійного розчину з ампули. Крім втирання в шкіру голови, ботокс може вводитися також за допомогою ін’єкцій.

Як правило, такі ампули - джерело корисних речовин. Міститься у складі таких сумішей кератин є справжнім порятунком для тих, хто з якихось причин зіпсував свої волосся. Відмітною властивістю кератину є те, що він не просто надає волоссю красивий вигляд, а проникає в глиб волосся і відновлює його.
Як наносити ботокс для волосся Як наносити ботокс для волосся Reviewed by Надя Гладій on 6:55:00 Rating: 5