Як правильно падати?Для того, щоб не впасти в ожеледь або хоча б упасти, і при цьому серйозно собі не нашкодити, потрібно виконувати кілька правил, так вважають травматологи. По-перше, в "слизькі" дні краще носити взуття на "тракторній" підошві або хоча б пласкій підошві або на низькому каблуці. Можна також скористатися народним лайвхаком і обклеїти черевики або чоботи пластиром. А ще можна скористатися спеціальними насадками із шипами на взуття, які можна "знайти" у супермаркетах".

Ходити краще не поспішаючи, дрібним кроком, ноги злегка зігніть у колінах і витягніть руки з кишень для рівноваги. По сходам ходіть акуратно, тримайтеся за поручень, а ступні ставте паралельно одну одній для більшої стійкості.

Щоб упасти з мінімальними ушкодженнями, потрібно згрупувати всі м'язи тіла, спробувати впасти на бік, а пальці рук стиснути в кулаки. До речі, перше, чому вчать усіх хокеїстів, лижників і сноубордистів, - це правильно падати. В ожеледь краще носити товсті шапки й одяг з каптурами. Вони допоможуть уберегтися від струсу мозку. При падінні бажано втягнути голову в плечі, а підборіддя притиснути до грудей.

В ожеледь краще не ходити по проїзній частині, оскільки, послизнувшись, можна потрапити під машину.

Якщо ж таки довелося впасти, а, піднявшись, розумієте, що з ногами або з руками щось не так, не намагайтеся "лікувати" себе самі. Краще відправляйтеся в найближчий травмпункт.


Джерело
Як правильно падати? Як правильно падати? Reviewed by Христина Антонюк on 13:59:00 Rating: 5