СУДОМИ В ДИТИНИ МОЖУТЬ СВІДЧИТИ ПРО ПРИХОВАНУ ХВОРОБУМоїй онучці 3,5 року. Проблема в тому, що коли під час хвороби в неї підвищується температура тіла до 37,5 градусів за Цельсієм, з’являються судоми й вона непритомніє. Лікарі «швидкої» її приводять до тями, а в обласній лікарні кажуть, що в маленької - така реакція на температуру й вона переросте. Але ж шкідливо щоразу їй давати жарознижувальні за температури тіла 37 градусів. Хотілося б отримати пораду фахівця. З повагою Валентина Олексіївна. м. Лебедин Сумської обл.

Лист коментує лікар, народний цілитель Олександр ГОРБЛЮК.

Зважаючи на вказані читачкою симптоми, можна припустити, що в її онучки таким чином проявляється ектопічний набряк мозку, приховане захворювання лімфатичної тканини. У будь-якому разі дівчинці потрібне додаткове ретельне обстеження консультація фахівця. Також можна дитинку привезти на прийом до мене, попередньо узгодивши час. Телефон дізнайтеся в редакції газети.©“Академія Здоров'я”
Источник: http://www.zid.com.ua/ukr_creativework/sudomy-v-dytyny-mozhut-svidchyty-pro-pryhovanu-hvorobu
СУДОМИ В ДИТИНИ МОЖУТЬ СВІДЧИТИ ПРО ПРИХОВАНУ ХВОРОБУ СУДОМИ В ДИТИНИ МОЖУТЬ СВІДЧИТИ ПРО ПРИХОВАНУ ХВОРОБУ Reviewed by Марія Тороус on 9:13:00 Rating: 5