Напої, що омолоджують

Чай каркаде

І не треба дорогих косметичних препаратів та операцій.

Чай каркаде

1. Гранатовий сік.
Найкращий напій для того аби укріпити свою нервову та судинну систему.Приносить також користь для нігтів, шкіри та волосся.

2. Яблучний сік.
Добре працює при атеросклерозі, хворобах печінки, сечового міхура і нирок. Покращує роботу кишечника, виводить відходи обміну речовин, вільні радикали і токсини з організму. Добре відновлює сили після фізичних навантажень. Краще всього пити свіжовичавлений чи як мінімум не освітлений сік без цукру.

3.Чай каркаде.
Червоний напій з квіток гібіскуса - один з найкорисніших чаїв. Антиоксиданти які в ньому містяться, поліпшують метаболізм і допомагають очищати організм від непотрібних продуктів обміну. До речі, крім самого напою корисно з'їдати «заварку».

4. Кефір.
Про кефірну дієту не чув хіба що лінивий. Вченими доведено, що завдяки кефіру і тому що в ньому високий вміст кальцію, в організмі збільшується вироблення гормону, який спалює жир. Кефір можна використовувати 1-2 рази на місяць в якості розвантажувального продукту: протягом дня випити 1-1,5 л напою і більше нічого. А можна ввести кефір в своє щоденне меню.

5. Зелений чай.
Цей напій приносить організму багато користі зокрема покращує процеси метаболізму. З кожною чашкою зеленого чаю організм втрачає 70-80 калорій без усяких зусиль з вашого боку.
Джерело
Напої, що омолоджують Напої, що омолоджують Reviewed by Надя Гладій on 5:00:00 Rating: 5