Чому варто відвідати Трускавець?

Санаторій Віктор у Трускавці

Якщо ви любите подорожувати і не знаєте, куди вирушити у зимовий вікенд, обирайте Трускавець. Чому це місто так приваблює туристів - читайте далі


Санаторій Віктор у Трускавці

Що цікавого у Трускавці?

Мінеральні води. Трускавець - це відоме курортне бальнеологічне місто, бо основним лікувально-оздоровчим засобом тут є цілющі води. Зокрема слабомінералізована "Нафтуся" з особливим присмаком нафти та своєрідним запахом. Завдяки вмісту органічних речовин: карбонових ненасичених жирних кислот, аміносполук, нейтральних і кислих смол - ця вода має спазмолітичну, знеболювальну дію, попереджає онко захворювання і нормалізує обмін речовин. Також вода «Нафтуся» має бактерицидні властивості, а відтак, якщо ви хворієте кишковою паличкою, то вона гине в цій воді набагато швидше, ніж у звичайній. Не менш корисною є мінеральна вода "Марія", що допомагає при болях в горлі, виводить шлаки з організму і має здатність омолоджувати шкіру.

Cанаторії Трускавця.
У Трускавці є безліч красивих відпочинкових комплексів, в яких можна не лише приємно провести час, але й оздоровитись. Сайт санаторія Віктор (Трускавець) пропонує високоефективні процедури, зокрема аромотерапію, трав'яні інгаляції, ультразвук, лазеротерапію, лазерний душ тощо. Це лікувально-профілактичний комплекс у самому центрі міста, неподалік відомих памяток та об'єктів.

Історичні споруди у Трускавці Саме по собі місто дуже затишне і компактне, колорит створюють майстерно поєднанні старовинні польські будинки, санаторії та вишукані вілли. Архітектура зазвичай у стилі дерев'яного модерну. Музеїв у Трускавці всього три однак кожен із них оригінальний і передає історію виникнення та розвитку курортного міста.
У Трускавці є центральний бювет мінеральних вод. Від нього починаються алеї, які простелені через парк на пагорбах, де розташовані ще три цілющих джерела, а також павільйон для води. Курортний парк ( інша назва - "Адамівка") є серцем міста і захоплює екзотичними видами рослин і дерев: веймутова сосна, катальпи, самшит, сріблястий клен, оцтове дерево тощо. Тут періодично проводять різноманітні концерти, виступи, а також працює кінне таксі. Це ідеальне місце для романтичних зустрічей та відпочинку у колі сім'ї.
Ресторани та кафе. Заклади харчування у Трускавці на кожному кроці, є вишукані ресторани, які передають атмосферу міста і дивують смачними стравами.

Курортний сезон у Трускавці триває впродовж року, однак найдешевшим періодом є січень - березень, тож відкривайте для себе це прекрасне місто і насолоджуйтесь відпочинком.
Чому варто відвідати Трускавець? Чому варто відвідати Трускавець? Reviewed by Надя Гладій on 1:41:00 Rating: 5