вторник, 3 января 2017 г.

У РАДУ ВНЕСЛИ ЗАКОН, ЯКИЙ ПОЗБАВИТЬ ВОДІЙСЬКИХ ПРАВ ТИСЯЧІ УКРАЇНЦІВ


У Раду внесли закон, що передбачає позбавлення ліцензій і водійських прав українців, у яких є борги. Про це розповів Сергій Шкляр, заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби.


Закон називається «Про органи і осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень та рішень інших органів».


«Наприклад, у нас передбачено лише одне особистісне обмеження по боржниках – заборона на виїзд за кордон. В Ізраїлі та Франції в разі несплати тих же аліментів боржнику можуть призупинити дію ліцензії або водійських прав», – пояснив Шкляр і додав, що головним нововведенням у боротьбі з боржниками буде електронний реєстр: це повинно мотивувати українців якомога швидше погасити борг, щоб викреслити своє ім’я зі списку боржників.


«Кому сподобається фігурувати в реєстрі? Він буде публічним і всі, хто укладають угоди, зможуть перевіряти контрагентів. Продати майно, яке підлягає нотаріальному посвідченню, боржник не зможе. Якщо ж нотаріус завірить угоду, її можна буде оскаржити в суді. І відвести актив, як це було раніше, у боржника не вийде», – резюмував Сергій Шкляр.Джерело

3 коментарі

Write коментарі
22 февраля 2017 г., 0:07 delete

А для якогось боржника водійські права - це професійна діяльність, позбавивши людину роботи, це не прискорить процес погашення боргу, а навпаки. З боргами та без роботи. Буде рости кримінал.

Reply
avatar
Vitaliy LeoN
AUTHOR
22 февраля 2017 г., 3:29 delete

Пусть подумают над тем, как людям дать возможность зарабатывать деньги. А не только переживать за то, как взыскать долги. Сборище идиотов

Reply
avatar
ЕД!)
AUTHOR
22 февраля 2017 г., 11:59 delete

нехай ше за себе не забувають,адже ці виродки самі довжні сотні тисяч за комуналки та штрафи!Люди добрі-кого ми вибирали та голосували!

Reply
avatar