Чотири причини забути про цукерки у ці свята


Цукор прискорює формування зморшок

Вчасний матеріал про користь і шкоду цукерок для тих, хто планував наїдатися солодким цими вихідними.

Цукор прискорює формування зморшок

Чи відомо вам, що цукор впливає на красу? Чому жінка, яка хоче насолодитися молодим зовнішнім виглядом і красою протягом довгих років повинна до мінімуму скоротити його участь в харчуванні?

Напевно, ви не раз чули, що для того, щоб бути красивою, варто уникати сигарет, алкоголю і засмаги. Це все вірно, але на ваш зовнішній вигляд величезний вплив мають також продукти з високим вмістом цукру. Що відбувається, коли в раціоні його занадто багато?

1. Цукор сприяє швидкому збільшенню ваги. Часто за непривабливими складками ховається жир, жінки які часто беруться за цукерки, торти і газовані напої, в основному, стикаються з надлишком кілограмів. А це, як відомо, не виглядає ні естетичним, ні здоровим.

2. Цукор викликає целюліт - продукти багаті цукром є також багатим джерелом шкідливих транс-ізомерів і жирних кислот - цей набір справжній ворог гладкої і пружної шкіри!

3. Цукор руйнує зуби - до розвитку карієсу сприяють не тільки залишки цукру, що залишилися між зубами, які викликають гниття їжі. На жаль, цукор сприяє вимивання з організму кальцію, а це загрожує ослабленням зубів.

4. Цукор прискорює формування зморшок - веде до втрати шкірою еластичності і пружності. Щоб запобігти цьому, найкраще відмовитися від солодких продуктів.

Найбільш шкідливі продукти, в яких містяться простий цукор? Звичайно, всі солодощі, печиво, булочки, продукти з білої муки, газовані напої, соки, соуси. Відмовтеся також від чистого, рафінованого цукру для чаю або кави.

Нагадаємо, раніше писала про те, що буде з вашим організмом через три дні без цукру.
Чотири причини забути про цукерки у ці свята Чотири причини забути про цукерки у ці свята Reviewed by Надя Гладій on 0:26:00 Rating: 5