Доктор Комаровський розповів правду про дитяче шампанське і користь його вживання


Доктор Комаровський знає толк у всьому, що стосується здоров’я дітей, і психології їх батьків. В період свят важливо знати кожним мамі і татові про те, чи слід ставити на стіл пляшку дитячого шампанського.


Знаменитий не тільки на всю Україну, але й весь світ, Доктор Комаровський у своїй програмі розповів про користь дитячого шампанського, і які можуть бути наслідки від вживання цього, здавалося б, нешкідливого напою, передає Ukr.Media.

Все, про що говорить знаменитий педіатр, прислухається більшість сучасних батьків. Кожна його порада сприймається, як вказівку до дії, або ж зовсім відкриває очі на очевидні речі, як у випадку з дитячим шампанським.

В період Новорічних свят стіл ломиться від достатку страв і напоїв. Головним напоєм, як відомо традиційно є шампанське, яке відкорковують під час бою курантів, цокаються і випивають, загадуючи при цьому бажання. Чи потрібен дітям настільки дорослий обряд?

Для початку Євген Олегович запитує аудиторію: «Кому потрібна пляшка шампанського на столі?». Природно, дорослим, адже діти ні сном, ні духом не розуміють і не знають ні смаку і потреби спиртних напоїв. Отже, за словами Доктора Комаровського , батьки, бабусі і дідусі привчають власних дітей пити, курити і пити.

Модель поведінки дорослих дуже швидко відкладається у дитячих головах. Тому вже з самого дитинства діти знають, що увійшовши у дорослий світ, їм буде дозволено робити все те, про що зараз говорять «тобі ще рано». А потрібно їм взагалі це все робити, навіть досягнувши повноліття?

Джерело
Доктор Комаровський розповів правду про дитяче шампанське і користь його вживання Доктор Комаровський розповів правду про дитяче шампанське і користь його вживання Reviewed by Марія Тороус on 7:25:00 Rating: 5